5 ženklai, kurie parodo, kad jam rūpi

Jis tau simpatizuoja ar ne? Yra penki ženklai, kurie padės tai išsiaiškinti!

1. Jis, nepaisydamas tavęs, stengiasi, kad tau būtų gera ir kad būtum laiminga.

Pavyzdžiui, šaltą rudens vakarą jis atiduoda tau savo striukę arba sutinka žiūrėti filmą, kuris tau įdomus. Jam patinka stengtis, kad tu būtum laiminga. Tokio pobūdžio smulkmenos, asistavimas, pastangos rodo, kad tikrai jam rūpi.

2. Kai tu kalbi, jis iš tiesų klauso.

Jis neteisia, nedalina tau patarimų. Nesako, kad pasielgei neteisingai ar kaip reikėjo pasielgti. Jis tiesiog tave išklauso, nes būtent to tau reikia – kad kažkas tave išklausytų. Jis klauso, nes tu jam svarbi.

3. Jis ne visada sako tai, ką norėtum girdėti, bet visada yra sąžiningas.

Jis nėra grubus, tavęs nežeidinėja, bet pasakys ir tokių dalykų, kurių nenorėsi girdėti. Jis taip elgiasi, nes mano, kad tiesa padės tau priimti tinkamiausią sprendimą. Esi jam per daug svarbi, kad jis tau meluotų. Jis galėtų pameluoti, bet nemano, kad melu grindžiami santykiai ilgai trunka, o su tavimi nori santykių, kurie kažkur veda.

4. Kad ir kaip būtų užsiėmęs, visada randa laiko tau.

Jis dirba dviejuose darbuose, mokosi, rūpinasi tėvais ir broliais bei seserimis, bet kažkokiu būdu visada yra šalia, kai tau jo reikia.

Kai jam norisi erdvės, jis pabūna vienas, tačiau jis suteikia erdvės ir tau, o taip pat ir skiria dėmesio, kurio tau reikia. Esi jam reikalinga, jis nori leisti laiką su tavim.

5. Jei jam atrodo, kad kažkas nori tave įskaudinti, imasi tave saugoti.

Ar tai būtų tavo draugė, kuri visada tave pravirkdo, ar kas iš kolegų, kuris mėgsta paleisti rankas į darbą, jis visada pasirengęs tave ginti. Tau nereikia nė prašyti. Tiesą sakant, net nespėji paprašyti – vis jis išgirsta, kad tau skaudu, kad jauti kažkokį pavojų, jis jau čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis