6 priežastys, kodėl verta įsimylėti

1. Jautiesi gražesnė. Šypsena tavo veide, komplimentai iš vaikino lūpų ir net skaistėjanti oda - visa tai suteikia didelį laimės antplūdį ir tave daro ne tik laimingesne, bet ir gražesne kitų akyse.

2. Meilė skatina tobulėti. Tiek dvasiškai, tiek fiziškai. Ne veltui įsimylėję žmonės pasiekia daugiau - jie visuomet jaučia užtikrintumą, kito žmogaus užtarimą ir pagalbą.

3. Tu visuomet geros nuotaikos. Meilė gerina nuotaiką, nes įsimylėjus mūsų organizmas yra veikiamas hormonų, kurie gerina nuotaiką.

4. Tu nebesiblaškai, jautiesi užtikrinta. Meilė emociškai mus praturtina, mums tampa lengviau susikaupti, susikoncentruoti, panirti į darbus ir veiklas. Įsimylėjusi jautiesi saugi ir nebesiblaškai, ieškodama TO VIENINTELIO.

5. Tu visuomet turi kam papasakoti, kaip tau sekasi. Iš tiesų, draugės ir draugai ne visada turi laiko išklausyti tavo kalbų, o štai tavo meilė visuomet bus pasiryžęs tavęs išklausyti, kad ir kas benutiktų.

6. Visuomet turi ką pabučiuoti. Bučiniai ne tik puikiai atpalaiduoja, nuima stresą, bet ir gerina nuotaiką. Juk pati žinai, kokią euforiją jauti bučinio metu, juk tuo metu gaminasi endorfinai, kurie gerina nuotaiką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis