Tavo paslaptis išduos kūno dalis, į kurią dažnai nežiūri (FOTO)

Net neįsivaizduoji, kiek daug mūsų kūno dalys gali pasakyti apie mus pačias. Juk tai, kokios gimėme, išduoda ne tik mūsų charakterio savybes, bet ir kaip bendraujame su aplinkiniais, kokius tikslus sau keliame.

Pažvelk į savo pėdas. Ar kada susimąstei, kokią informaciją jos gali išduoti? Pasirodo, labai daug.

Tereikia atidžiai įsižiūrėti į kiekvieną savo pėdos pirštelį ir jame pamatysi užkoduota tau likimą.

Taigi, pradedame.

Pirmiausia, mažasis tavo kojos pirštelis. Koks jis? Jei jis - labai mažas, palyginus su kitais, reiškia, tau stinga pasitikėjimo savimi. Jeigu jis - ganėtinai didelis, reiškia, jog esi maksimalistė, visuomet sieki geriausio. Šis pirštelis atskleidžia tavo santykį su pasauliu - kuo pirštukas mažesnis, tuo tu jautiesi nesaugesnė, nedrąsesnė.

Pėda
Pėda
Fotolia nuotr.

Ketvirtasis pirštas diktuoja tavo asmeninius santykius. Jis kiek pasviręs? Reiškia, esi labai nenuspėjama, prakalbus apie vaikinus. Jei pirštas labai ilgas - mėgsti flirtuoti ir to neslėpi. Jei pirštas mažas, tau nuolatos būtina turėti vaikiną, viena gyventi tu nemoki.

Trečiasis pirštas geriausiai išduoda, kokia esi. Jei pirštas yra beveik lygaus dydžio kaip antrasis pirštas - esi ūmaus būdo, gali greitai supykti ar įširsti. Jei piršas mažesnis, esi ramesnė, sėslesnė. Jei pirštas yra kreivokas, reiškia, dar nežinai, kuo nori būti.

Pėdos
Pėdos
Fotolia nuotr.

Antrasis pirštas parodo, kokia esi moksluose ir darbuose. Jei jis labai ilgas, ko gero, itin gerai stengiesi mokintis arba esi labai protinga, tik gal kartais pritingi. Jei jis atrodo labai mažas, palyginus su didžiuoju tavo pirštu, esi ne tokia imli mokslams, tau reikia stengtis, nemažai dirbti.

Didysis pirštas daugiausiai nulemia tai, kokia yra tavo asmenybė. Jei didysis pirštas palinkęs į kitus - reiškia, esi priklausoma nuo kitų nuomonės. Jei jis smarkiai atsiskyręs nuo kitų - esi ta, kurios planų niekas negali supaisyti, tavo laisva siela. Jei pirštas išsiskiria savo dydžiu - esi labai kūrybinga ir meniška asmenybė. O jei didysis pirštas mažas, reiškia, jog nenori išsiskirti, tau patinka būti tokia, kokie yra dauguma.

Pėdos
Pėdos
Fotolia nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis