10 dalykų, kurius patvirtina vaikino bučinys

Dar tik neseniai susipažinote, bet jau jauti jam didelę simpatiją? Vis svajoji apie bučinį su juo, o gal jau tai patyrei? Žinok, jog bučinys gali apie tavo simatiją pasakyti labai daug.

1. Jei vaikinas bučiuojasi... šiurkščiai. Gali būti, jog jis taip slepia nepasitikėjimą savimi. Dažnai tokie vaikinai maskuoja savo pasitikėjimo savimi stoką, bando tave sužavėti tokiu griežtu būdu.

2. Jei vaikinas bučiuosi... labai švelniai. Jis - romantiška asmenybė, tačiau prireikus gali tavęs neapginti, nepaguosti. Jis labai daug dėmesio skiria sau, savo jausmams, todėl kartais gali nusvilti.

3. Jei vaikinas bučiuodmas... tave liečia. Jis labai emocionalus. Tačiau ši savoka nereiškia, jog jis pasiduoda savo emocijoms. Priešingai, tokie vaikinai labai daug dėmesio skiria savo merginoms, jomis rūpinasi.

4. Jei vaikinas bučiuodamas... kandžiojasi. Iš pažiūros jis gali atrodyti tikras šėlmis, tačiau viduje yra paprastas vaikinas. Jam tiesiog patinka linksmai leisti laiką. Būk atsargi! Tokie vaikinai linkę į neištikimybę.

5. Jei vaikinas bučiuodamasis... šypsosi. Taip, jis laimingas, ir savo laimės nebijo parodyti. Gali būti įsitikinusi, jog tu jam tikrai labai labai patinki.

6. Jei vaikinas bučiuodamasis... dairosi į šalis. Atsimerki ir matai vaikino žvilgsnį kažkur klajojantį? Visko gali būti, jog tu taip stipriai jo ir nedomini.

7. Jei vaikinas bučiuodamasis... skleidžia garsus. Jis jaučia malonumą tave bučiuodamas, todėl veikiausiai tai yra jo malonumo išraiška. Vis dėlto tokie vaikinai yra... nepatikimi.

8. Jei vaikinas bučiuodamas... daro tai, ko tu nenori. Kuo toliau nuo tokių vaikinų - jei liepi jam liautis, o jis ir toliau tęsia veiksmus, neverta su tokiu prasidėti.

9. Jei vaikinas bučiuodamas... vos vos liečia tavo lūpas. Vadinasi, jis labai atsargus ir niekur neskuba. Kita vertus, tai gali reikšti, jog jis tau kiek abejingas.

10. Jei vaikinas bučiuodamas... labai skuba. Tai reiškia, jog jis kiek nervingas. Viena vertus, gal tu jam labai patinki, kita vertus, galbūt jis yra nepasirengęs rimtiems santykiams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis