5 priežastys, kodėl reikėtų sulaužyti standartus meilėje

Vis dar vadovaujiesi griežtais principais ir standartais, prakalbus apie meilę? Vadinasi, metas sulaužyti savo įsitikinimus! Štai penki įrodymai, kodėl verta tai padaryti.

1. Komforto zona – pavojaus zona

Mes, kaip visuomenė, mėgstame komfortą. Baimindamiesi netikėtumų linkstame rinktis labiausiai išmintą kelią. Vos tik išeiname iš įprastos rutinos, susiduriame su mąstymu, kuris neatitinka mūsų nusistovėjusių įsitikinimų, ar pradedame susitikinėti su žmonėmis, kurie neatitinka mūsų reikalavimų, iškart pasijuntame nesaugiai.Žinokite, kad į santykius žvelgti per savo supratimo objektyvą ne tik nebrandu, bet ir pavojinga.

2. Atimame iš savęs galimybę augti

Patirtis – universalus būdas tobulėti. Jeigu nuolat apsiribojate jau pažįstama patirtimi, atimate iš savęs galimybę augti. Ši taisyklė galioja taip pat ir pasimatymams.
Nesvarbu, ar jūsų susitikinėjimas su ne jūsų tipo žmogumis baigsis visiška nesėkme, ar viso gyvenimo meile, bet kokiu atveju verta tam ryžtis vien patirties labui.

3. Tai taps dingstimi puikiam pokalbiui

Kas gali būti geriau už kažką naujo ir jaudinančio, kuo galite pasidalinti su savo artimaisiais? Patikėkite, jūsų draugai ir šeima tai tikrai pastebės. Galbūt jie didžiuosis, o gal juos tai išmuš iš vėžių.

4. Galėsite išplėsti savo draugų ratą

Pasimatymai su kažkuo, kas iš pirmo žvilgsnio nėra jūsų žmogus, jūsų bendravimui suteiks unikalumo. „Toks tokį pažino“ – ši taisyklė dažniau galioja nei ne. Kai į savo gyvenimą įsileisite žmogų, su kokiu įprastai nesusitikinėjate, tai suteiks naujos energijos.

5. Tai padarys jus geresniu žmogumi

Pagaliau, susitikinėdami su žmogumi, kuris neatitinka jūsų tipo, tapsite geresniu žmogumi. Galbūt jūsų „tipas“ tėra griežtai apibrėžti fiziniai bruožai. Suartėjimas su kitokiu žmogumi atims iš jūsų dalį paviršutiniškumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis