7 dalykai, kurie daro tave spindinčią kitų akyse

Apie kai kuriuos žmonės sakoma, jog jie tiesiog spindi. Kas yra tas stebuklingasis spindėjimas? Ar tai - magija? Ar kiekvienas gali traukti dėmesį? Mes atsakome - tikrai taip. Reikia tik perprasti keletą gudrybių ir tikrai bus galima suspindėti kitų akyse.

Šypsena

Pats pagrindinis dalykas, kuris iš karto lemia, ar kitiems atrodai spindinti ir laiminga - tavo šypsena. Žmonės nuolat susiraukusius asmenis yra linkę vertinti kaip nelaimingus, nepatenkintus, nebendraujančius. O besišypsanti mergina visuomet sulauks daugiau dėmesio.

Domėjimasis aplinka, supančiu pasauliu

Labai svarbu nepamiršti domėtis tuo, kas tave supa. Juk trokšti mokėti bendrauti įvairiomis temomis? Nepamiršk pasidomėti istorija, paskaityti knygų, nevenk paskaityti aktualijų ar pažiūrėti žinių. Gal visko neįsidėmėsi, tačiau tikrai užsifiksuos kažkas, kas tau vėliau ateityje gali praversti bendraujant su kitais.

Subtilus mados bei grožio suvokimas

Nebūtina aklai sekti madai - skoninga apranga visuomet bus geriau nei perdėtas, perkrautas stilius. Verčiau atrasti tai, kas konkrečiai tinka tau. Žinoma, tam gali prireikti laiko, tačiau būk kantri.

Sveika išvaizda

Merginos, kurios nuolat save alina dietomis ar varginančiu sportu, tikrai neatrodo spindinčios. Juk pati žinai, jog iš trumpalaikių dietų - jokios naudos, o per prievartą bėgioti maratonus irgi nėra geriausia išeitis. Svarbiausia - tinkama mityba ir sporto krūvis, kuris tinka tau.

Mokėjimas išklausyti, patarti

Bendravimas yra lygiai toks pat svarbus, kaip ir išoriniai tavo duomenys. Tiesa, gabūt net dar svarbiau. Todėl mokykis išklausyti, nepertraukinėti, bandyk patarti. Juk taip, kaip tu elgsiesi su kitais, bus elgiamasi ir su tavimi.

Meilės jausmas

Nebūtinai privalai būti įsimylėjusi vaikiną. Galbūt trykšti meile savo augintiniui ar šeimos nariui? Jei taip, ko gero, aplinkiniai tai puikiai pastebi ir dažnai tau sako komplimentus. Būtent meilė ir daro mus laimingas, spindinčias. Sako, jog įsimylėjusių žmonių akys kitaip spindi!

Išraiškinga kūno kalba

Mokėjimas laiku paliesti ranką, apsikabinti ar net laiku pažiūrėti į akis - visa tai formuoja tavo neverbalinę, tai yra, kūno, kalbą. Šio meno teks gerokai ilgiau pasimokyti - yra net specialios knygos, kurios to moko. Vis dėlto išmokus jausti kitą žmogų, pamatysi, kaip lengviau bendrauji, o žmonės tau paprasčiau atsiveria.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis