Nekantrausi sužinoti: ką daro merginos, kurios patinka vaikinams

Užkariauti vaikinų dėmesį tikrai nėra svarbiausia gyvenimo užduotis, kurią privalai vykdyti. Vis dėlto ne vienai iš mūsų smalsu, kaip elgiasi merginos, kurios sugeba labai greitai padaryti taip, jog vaikinai jas įsimylėtų.

Tad ką daro tokios merginos?

Visų pirma, jos būna savimi. Ne Elena, ne Ieva, ne Migle. Kopijuodamos kitų merginų elgesį rizikuojame prarasti savąjį aš, o tai labai gerai pastebi ir vaikinai. Todėl pasistenk išlikti tokia, kokia esi. Esi ramesnio charakterio? Nebandyk perlipti per save ir vaizduoti tą, kuria niekuomet nesugebėsi būti.

Kalba ramiu tonu. Spigų balselį palikime vaikystei. Merginos, patinkančios vaikinams, dažniausiai kalba ramiu tonu, nesijaudina ir pasitiki savimi.

Nepamiršta priminti apie save. Facebooke, Instagrame ar Snapchate - jeigu būsi ta, kurios niekas nemato, vargu, ar kas nors atkreips į tave dėmesį. Todėl jei nori, jog apie tavimi domėtųsi aplinkiniai, nepamiršk priminti apie save - įkelk įrašą ar nuotrauką. Leisk visiems sužinoti, kaip gyveni.

Būna pozityvios. Niekuomet neprarask optimizmo - gera nuotaika ir šypsena visuomet traukia. Padeda net ir toks banalus dalykas, kaip atėjus sloučiui pamąstyti, jog viskas visuomet praeina.

Gerai leidžia laiką ir be vaikinų. Tos, kurios yra priklausomos nuo vaikinų dėmesio, vaikinus net erzina. Juk gali puikiai leisti laiką ir be jų - su draugėmis ar užsiemant savo mėgstama veikla, mokslais. Nepadaryk vaikinų paieškos savo pagrindiniu gyvenimo prioritetu.

Verčia siekti jų, tačiau neįsijaučia į ledo karalienių vaidmenis. Vaikinas gali tave bandyti užkariauti, tačiau turi intuityviai jausti, kada siekti tavo dėmesio jam pabosta. Gudrios merginos leidžia vaikinams jas vystyti, tačiau atėjus lemiamam momentui uždega žalią šviesą ir leidžia joms jas užkariauti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis