5 merginų flirto požymiai, kurių vaikinai negali pakęsti

Flirtas suteikia galimybę ne tik pasiekti vaikino dėmesį, bet ir pačiai pasijusti savimi labiau pasitikinčiai. Vis dėlto nuo flirto iki nesėkmės - vienas žingsnis. Kokių flirto požymių vaikinai tiesiog negali pakęsti?

1. Kai nuimame vaikinų kepures nuo jų galvų ir užsidedame sau. Tai gali pasirodyti gal ir valiūkiška, tačiau didžiąją dalį vaikinų toks flirtas erzina. Juk tai jų kepurė, jų nuosavybė, o jei taip pokštaudama dingsti iš akiračio, jie ne juokais susinervina.

2. Bandome sukelti pavydą, manydamos, jog tai atkreips jų dėmesį. Dramos, konfliktai, pavydo ir pykčio priepuoliai - jei manai, jog tai privers vaikiną atkreipti dėmesį, neklysti. Tačiau tik iš neigiamos pusės. Vaikinai stengiasi vengti įvairiausių nesutarimų ir kritiškai žiūri į tas, kurios nuolat kelia konfliktus.

3. Nuolatos žaidžiame su savo plaukais. Taip, retkarčiais pasukti sruogelę aplink pirštą niekas nedraužia, tačiau nuolatos purtyti plaukus yra kiek juokinga. Galbūt tau tai atrodo žavu, tačiau vaikinams iš šalies tai rodosi kiek komiška.

4. Mažos mergaitės kalbėjimo maniera. Dažna iš mūsų bendraudamos su vaikinais stengiamės pakeisti balso toną, sušvelninti jį. Tik būk atsargi, mat kartais jis gali skambėti ne žavingai, o labai vaikiškai. Turbūt retas kuris iš vaikinų trokštų bendrauti su maža mergyte?

5. Bandome apsimesti besidominčios tuo, kas mums visai nerūpi. Jei nor kartą gyvenime melavai flirto vardan, jog tau patinka krepšinis ar futbolas, tikriausiai jau žinai - tiesa visuomet išaiškėja. Ir išaiškėja taip, jog vėliau tenka raudonuoti. Verčiau neapsimesk tuo, kuo nesi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis