6 dalykai, dėl kurių vaikinas nori prie tavęs prieiti

Yra net šeši dalykai, kurie vaikinus traukia prieiti ir susipažinti bei pabendrauti su tavimi. Ir tai - ne tavo graži išvaizda ar skardus juokas. Tai tokios detalės, kurias sudėjus į visumą vaikinas gali pasakyti, jog esi labai žavi panelė.

1. Tavo bendravimas. Nėra stipresnio stimulo, raginančio prieiti nei tavo nuoširdus bendravimas. Jei esate bendroje kompanijoje ir tavo vaikinas mato, jog tu nuoširdžiai bendrauji su kitais, jis norės su tavimi susipažinti artimiau.

2. Tavo skleidžiama energija, optimizmas. Yra toks dalykas kaip šarmas, charizma, kurią mergina arba turi, arba ne. Ją išsiugdyti ganėtinai sunku, tačiau įmanoma.

3. Tavo plaukai. Plaukai - kokie jie bebūtų, ilgi ar trumpi, visuomet patrauks vaikino akį. Svarbiausia, jog jie būtų sveiki ir dailiai sušukuoti. Prie gražios šukuosenos šeimininkės visuomet norisi prieiti.

4. Tavo šypsena. Šypsena - nuginkluojanti, nes pasitelkus šypsenos meną galima patraukti visų dėmesį. Tik patartina šypsenos veltui nešvaistyti - iš kiekvieno piršto parodymo besijuokianti mergina pati atrodo komiškai.

5. Tavo laikysena. Laikysena yra svarbu ne tik kalbant apie išvaizdą, tačiau ir turint omenyje pasitikėjimą savimi. Juk pasitikinti savimi mergina dažniausiai tiesiai sėdi, grakščiai žengia, niekuomet nenuleidžia galvos. Tokia mergina iš karto patraukia akį.

6. Tavo žvilgsnis. Tavo smalsus, įdėmus žvilgsnis visuomet patrauks vaikino dėmesį. Ne veltui sakoma, jog akys - sielos veidrodis. Tačiau žvilgsnių galią naudok atsakingai ir pernelyg neįsistebeilyk į simpatiją. Tai turi būti vos keletos sekundžių žvilgsnis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis