Sužinok, kokia tavo MEILĖS ASMENYBĖ

Žmonių skirstymų pagal asmenybės tipus yra be galo daug. Tačiau vieni populiariausių yra asmenybių skirstymai į TYRĖJUS, DERYBININKUS, STATYTOJUS ir VADOVUS. Kokios asmeninės savybės puošia tave?

Surask tave atitinkančias savybes ir paskaityk apie savo meilės asmenybę. Ką dažniausiai esi linkusi įsimylėti? Kaip dažniausiai įsimyli? O ko negali pakęsti?

TYRĖJA: esi kūrybinga, smalsi, tau patinka nuotykiai, savarankiška, esi nepriklausoma, trykšti energija, tau patinka veiksmas, nemėgsti būti namuose? TU MYLI: STATYTOJUS. Esi tikra veiksmo karalienė, tačiau kartais nuklysti ir pasimeti. Tau šalia yra būtinas žmogus, kuris tave palaiko, tau pataria ir padeda. Todėl dažniausiai renkiesi statytojus - vaikinus, kurie yra racionalūs, gudrūs, tačiau ne šalti, o jautrūs, paguodžiantys. Tyrėjos ir statytojo ryšys dažniausiai būna pats tvirčiausias, nes tokios poros yra linkusios labai ilgai išbūti kartu.

Tyrėjos pavyzdys - Kendall Jenner
Tyrėjos pavyzdys - Kendall Jenner
Vida Press

STATYTOJA: esi atsargi, viską apskaičiuoji, tau patinka būti tarp žmonių, turi nemažai draugų, esi tolerantiška, moki paguosti kitus? TU MYLI: TYRĖJUS. Tyrėjai tave traukia savo spontaniškumu, energija, entuziazmu. Tau pačiai kartais trūksta spontaniškumo, o iš tyrėjų tu puikiai gali tai gauti. Dievini laisvės jausmą, bet visiškai atsipalaiduoti negali. Kadangi tu esi ištikima, atsakinga mergina, tave traukte traukia tyrėjų mokėjimas džiaugtis kiekviena akimirka. Dažniausiai tu tyrėjus įsimyli labai staigiai ir ilgai negali jų pamiršti.

Statytojos pavyzdys - Selena Gomez
Statytojos pavyzdys - Selena Gomez
Vida Press

DERYBININKĖ: puikiai moki bendrauti su kitais, analizuoji save, dažnai susimąstai apie gyvenimo prasmę, tau patinka būti tarp žmonių, tačiau gerai jautiesi ir būdama viena? TU MYLI: KITUS DERYBININKUS ir VADOVUS. Geriausiai jautiesi bendraudama su kitais derybininkais. Derybininkų pora visuomet eis koja kojon išvien. Jie drauge kurs atostogų planus, gamins vakarienę, galbūt net kurs projektą. Vis dėlto tave traukia ir vadovai. Esi švelnaus, lankstaus charakterio, tačiau kartais trokšti, jog kažkas už tave nuspręstų, ką tau daryti. Vadovai tave traukia savo aštriu protu, gebėjimu greitai reaguoti į situacijas. Visiškai nesutari su statytojais ir tyrėjais - jie tau atrodo per daug skraidžiojantys padebesiais. Įsimyli labai atsargiai, greitai nepuoli į santykius. Vis dėlto dažnai nukenti dėl to, jog tave kažkas skaudina.

Derybininkės pavyzdys - Beyonce
Derybininkės pavyzdys - Beyonce
Vida Press

VADOVĖ: esi ryžtinga, nusiteikusi vadovauti, gana griežta, turinti tvirtus principus, užsispyrusi, ryžtinga, puikiai mokaisi, pasitiki savimi? TU MYLI: DERYBININKUS. Derybininkai - tavo tobuli partneriai, nes jie yra racionalūs, guvūs, tačiau su jais tavo vertybės nesikerta. Tau nepatinka, jog kažkas tau prieštarauja. Ir labai negali pakęsti svajoklių. Įsimyli labai karštai, aistringai, tačiau tai tikrai nereiškia, jog pamiršti sveiką protą. Tau būdinga pačiai pirmai kviesti į pasimatymus, rodyti iniciatyvą. Nesupranti žmonių, kurie delsia, bijo prisipažinti, jog myli.

Vadovės pavyzdys - Taylor Swift
Vadovės pavyzdys - Taylor Swift
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis