Įsiklausyk: 5 įrodymai, jog tavo kūnas tau kažką sako

Tavo kūno ženklai tau sako tai, apie ką gali ir nesusimąstyti. Dažnai vienos problemos slepia kitas problemas, o labiausiai grožiui ir sveikatai kenkia nuolatinis stresas, pervargimas ir skysčių trūkumas. Pasitikrink, ar ir tavęs nekamuoja šie 5 negalavimai, po kuriais gali slypėti rimtesnės problemos!

1. Tau nuolat skauda galvą. Jei nuolat kankina galvos skausmai, gali būti, jog esi pervargusi. Ar dažnai jauti stresą, galbūt labai išgyveni dėl darbų, atsiskaitymų? Dažniausiai galvos skausmas mums tarsi sako: sustok ir pailsėk. Būtent dėl pervargimo gali varginti galvos skausmai, tad daugiau miegok, ilsėkis, stenkis pasportuoti, susireguliuoti mitybą.

2. Nuolatos jautiesi mieguista. Mieguistumo jausmas taip pat yra pervargimo padarinys, tačiau gali būti, jog mieguista jautiesi nuo kavos. Sakysi, kaip čia taip, juk kava - stimuliuojantis, o ne migdantis gėrimas? Vis dėlto kavos poveikis - trumpalaikis, o jam pasibaigus tave gali apimti dar didesnis mieguistumas. Todėl jei esi ištikima kavos megėja, mažink išgeriamų puodelių skaičių. Pakanka tik vieno kavos puodelio ryte, jog jaustumeisi žvali.

3. Dažnai skundiesi skrandžio skausmais. Tai - prastos ir nevisavertės mitybos padarinys. Jei dažnai valgai paskubomis, mėgsti greitąjį maistą ar gazuotus gėrimus, nenuostabu, jog skrandis neigiamai į tai atsiliepia. Jei nuolat kamuoja skrandžio skausmai, patartina valgyti daugiau košių, sriubų, daržovių. Vis dėlto jei net ir susireguliavus mitybą dažnai sopa pilvuką - metas keliauti pas gydytoją.

4. Oda išsausėjusi, lūpos suskeldėjusios. Vitaminų trūkumas, sezonų kaita, vandens trūkumas organizme - visa tai apima sausos odos problemą. Būtina odą ne tik drėkinti iš išorės, bet rūpintis ja iš vidaus - stenkis, jog tavo lėkštėje būtų kuo daugiau daržovių, gerk daug vandens ir nepamiršk ilsėtis. Atmink, jog odos problemos dažnai išduoda vidinius negalavimus, todėl jei oda nuolat sausėja, apsilankyk pas gydytoją.

5. Tavo plaukai sausėja, slenka. Jei tavo plaukai linkę sausėti, pleiskanoti, o galiukai visuomet atrodo nutriušę, tai nėra vien išorinių aplinkos dirgiklių pažeisti plaukai. Nesveiki plaukai sako, jog tau trūksta vitaminų, geri mažai vandens. Būtinai susireguliuok gyvenimo būdą, valgyk maistingą maistą, o pusfabrikačius verčiau palik priešams. Pradėjusi rūpintis plaukais iš vidaus, pastebėsi, jog jų išorė pasikeitė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis