8 geriausi momentai, kuriuos patiri būdama su vaikinu

Kiekviena draugystė, kad ir kokia jos baigtis, yra graži ir suteikia daugybę nuostabių pojūčių. Bet yra 8 momentai, kurie ne vienai merginai įsimena labiausiai, kalbant apie santykius su vaikinu.

1. Ta jaudinanti pauzė prieš pirmąjį bučinį. Jau nemažai laiko susitikinėjate tik kaip draugai? Pirmojo bučinio baimė - visai pagrįsta. O ta nejauki pauzė prieš pirmą bučinį vėliau gali pasirodyti tokia juokinga!

2. Vartymasis lovoje nieko neveikiant. Valgant picą, žiūrint filmą, tiesiog tinginiaujant - tokia atsipalaidavimo forma yra viena geriausių santykiuose. Nieko neveikimas kartais gali būti net prasmingas!

3. Tas momentas, kai supranti, jog tau vaikino šeima - lyg antra tavo šeima. Jei radai žmogų, kurio šeima tau yra tokia artima, jog gali vadinti ją visiškai sava, tuomet žinai, jog tau iš tiesų labai pasisekė.

4. Kai jis pirmą kartą pasako originalų komplimentą. Ne, tai ne vien pasakymas, jog atrodai gražiai su nauja suknele. Žmogus, kuris tave pažįsta nemažai laiko, gali tau pasakyti tokius komplimentus, kurie iš tiesų palies tavo širdį.

5. Kai apturite barnį, tačiau jis nereiškia, jog tai - skyrybų barnis. Susipyksta visi, tačiau barniai nėra tai, dėl ko poros išsiskiria. Susipykti gali ir tie, kurių draugystė ilgaamžė. Kai kurios poros teigia, jog susitaikius ryšys tarp jų tik stiprėja.

6. Kai pirmą kartą ištari žodį myliu. Jei tavo pasakymas susilaukia atsako, šis momentas tampa vienu iš įspūdingesnių. Žinome, pirmai prisipažinti meilėje gal ir nedrąsu, tačiau tikrai verta.

7. Kai sunki situacija nebetampa tokia sunki. Žinojimas, jog net ir sudėtingose situacijose kažkas tave palaiko, yra nemažai vertas. Tuomet ir pati jautiesi tvirtesnė, labiau savimi užtikrinta. Aiškiai žinai, jog vaikinas tave palaikys bet kokioje situacijoje.

8. Kai turite laiko tik vienas kitam. Šiuolaikinis gyvenimo tempas labai dažnai žmones atskiria, todėl laiko pabūti dviese turite nedaug. Tos akimirkos, kai galite leisti laiką tik jūs abu, būdami dveise, yra neįkainojamos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis