Tai akivaizdu: 5 ženklai, jog jis tave dievina

Yra penki ženklai, kurie iš karto nusakys vaikino simpatiją tau. Perskaičiusi juos suprasi, kaip atskirti, jog vaikinas tave dievina!

1. Jis nepaleidžia tavo žvilgsnio. Kad ir ką bekalbėtum, vaikinas visuomet atidžiai tave stebi? Reiškia, jis fiksuoja kiekvieną tavo emociją ir trokšta, jog tu reaguotum į jo dėmesį. Kol tai nevirsta įkyriu stebeilijimu, viskas puiku. Tačiau jei vaikinas tau rodo per daug dėmesio, verta sunerimti.

2. Jis dažnai būna ten, kur būni tu. Kur buvus, kur nebuvus, vaikinas visuomet atsiduria ten, kur ir tu? Vadinasi, tu jam iš tiesų patinki ir jis trokšta, jog atkreiptum į jį dėmesį. Ką gi, metas imtis veiksmų pačiai...

3. Jis visuomet klausia, ko tu nori. Kad ir kas tai bebūtų, vaikinas visuomet klausia tavęs nuomonės? Jam svarbu, jog tai, ką jūs nuspresite, būtų priimta ne vien jo nuožiūra. Vaikinas, atsižvelgiantis į merginos norus, reiškia viena - jam mergina tikrai patinka.

4. Jis tau dažnai parašo. Vaikinai dažnai būna už realų, o ne virtualų bendravimą, todėl jei vaikinas internetu ar mobiliosiomis žinutėmis tau dažnai parašo pats pirmas, ko gero, jis tau nėra abejingas.

5. Jis analizuoja kiekvieną akimirką, praleistą kartu. Jei vaikinas nuolat primena, kaip jums buvo gera kartu, ką veikėte ir t.t., reiškia, jog jam iš tiesų svarbus jūsų ryšys. Nedažnai vaikinai atsimena pasimatymų detales, todėl jei tavoji simpatija jas tau primena - žinok, esi jam labai svarbi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis