5 savybės, kurias turi savimi pasitikinčios merginos

Nepasitiki savimi? Dažnai jautiesi tarsi įspausta į kampą? Nedrąsiai reiški mintis? Paskaityk, kokiomis savybėmis pasižymi savimi pasitikinčios merginos. Galbūt jos tave įkvėps?

1. Jos nebijo parodyti savo trūkumų. Strazdanos veide? Garbanoti plaukai, kurių neįmanoma ištiesinti? Nuskilęs dantukas? Tai nėra tokie trūkumai, kurių turėtum gėdytis. Ir apskritai - kas sugalvojo, jog tai yra trūkumai? Savimi pasitikinčios panelės savyje mato tik privalumus ir nesistengia dangstyti savo, taip vadinamų, trūkumų. Juk trūkumai tėra tik iliuzija, kurią susikuriame pačios.

2. Jos myli savo kūną. Savimi pasitikinčios merginos juokauja: Kaip pasiruošti bikinio sezonui? Pasipuošk bikiniu ir tu jau pasirengusi! Jokių būdu negalima vadovautis visuomenės primestais grožio standartais. Juk pastebėjai, jog putlesnės merginos kur kas dažniau būna linksmesnės ir labiau pasitikinčios savimi!

3. Jos nesiekia būti panašios į žvaigždes. Sekti įžymybių gyvenimą nėra blogai, tačiau siekti visiško susitapatinimo su žvaigždėmis yra tiesiog kvaila. Savimi pasitikinčios merginos įžymybių gyvenimu gal ir pasidomi, pasigroži, tačiau jokiu būdu aklai juo neseka. Juk žvaigždės realiame gyvenime būna kur kas paprastesnės nei ant raudonojo kilimo...

4. Jos nemąsto, ką kiti galvoja apie jas. Nuolatinis svarstymas, ką apie tave pagalvos kiti, veda ne tik prie didžiulio streso, bet ir skatina visišką nepasitikėjimą savo jėgomis. Todėl tuoj pat nustok analizuoti kitų žmonių mintis ir pradėk gyventi savo gyvenimą. Patikėk, nėra nieko svarbiau už jį.

5. Jos nebijo pasirodyti kvailos. Nuolatos baimindama nukristi, pasakyti ką nors ne taip ar netyčia susipainioti, gali išvaryti save iš proto. Pažiūrėk - garsiausia pasaulio aktorė Jennifer Lawrence jau trečią kartą nukrito oficialiame renginyje, tačiau dėl to ji netapo nevėkšla visų akyse. Priešingai, mokėdama iš savęs pasijuokti ji atrodo dar šaunesnė ir dar labiau pasitikinti savimi. Imk pavyzdį iš tų, kurios nepraranda pasitikėjimo net ir kvailiausiose situacijose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis