Karti realybė ar didžiausia sėkmė? Tavo gimimo mėnuo atskleis, kas tavęs laukia 2018 m.

Ko gero, labiausiai daugelį masinantis šiuo metu yra atsakymas į klausimą, kaip gi seksis ateinančiais 2018 metais. Lankys sėkmė ar aplenks? Pasiseks meilėje ar gali grėsti vienišumas? Rasi atsakymą paskaičiusi aprašymą prie savo gimimo mėnesio!

SAUSIS. Nėra jokios paslapties - sausį gimusioms paprasčiausiai seksis. Jos gebės derinti sudėtingus mokslus ar darbus su sėkmingais asmeniniais ryšiais, atras energijos, bus aktyvios ir nepamirš palepinti savęs. Iš prigimties aktyvios sausį gimusios pasižymės dideliu užimtumu, o jis neleis joms nuobodžiauti ir galvoti apie gyvenimo pilkumą. Daugeliui jos rodysis atsigavusios, švytinčios, nepaleis šypsenos iš veido ir... labai išgražės. Jei sausį gimusioms iki šiol nebus prabudusi moteriškumo galia, tai kitais metais ji smogs visa jėga. Šį mėnesį gimusios jausis išdidžios, moteriškos, gebančios vilioti ir sėkmingai kurti rimtus santykius.

VASARIS. Ateinantys metai bus visiški vasarį gimusių svajonių metai. Vasarį gimusios kitais metais labai praturtės - tiek kalbant apie vidų, tiek ir apie išorę. Gali būti, jog vasarį gimusioms tarsi iš gausybės rago pasipils pasiūlymai bei galimybės, tereikės spėti juos gaudyti. Vasarį gimusioms prognozuojamas itin didelis laimėjimas loterijoje, algos pakėlimas ar kokio nors projekto laimėjimas. Todėl ateinančiais metais šį mėnesį gimusioms pravartu kuo dažniau dalyvauti įvairiose veiklose, priimti pasiūlymus ir drąsiai rodyti save, mat jie tikrai neprašaus pro šalį.

KOVAS. Kovą gimusioms ateinantys metai, ko gero, bus patys skaudžiausi. Gali būti, jog šį mėnesį gimusios pagaliau suvoks, tarp kokių žmonių buvo visą šį laiką - nemylinčių, negerbiančių, pavydinčių. Kovą gimusioms derėtų atidžiau peržvelgti savo draugų sąrašą - galbūt yra tų, kuriems neverta būti jame. Taip pat kovą gimusioms iškils sunkumų sprendžiant asmenines problemas, mat dažnai jausis irzlios, piktos ir negebės suprasti savo artimųjų. Ateina nelengvas metas, tačiau vertėtų nesusikoncentruoti į blogumus ir visur stengtis išlaikyti optimizą.

BALANDIS. Asmeniniame fronte balandį gimusioms pagaliau nušvis saulė. Nors šį mėnesį gimusios yra laikomos ganėtinai uždaromis, kurios pernelyg nedemonstruoja savų emocijų, vengia šilto kontakto su žmonėmis, ateinančiais metais viskas pasikeis. Į balandį gimusių meilės frontą atpūs jausmų vėjai ir merginos jausis kaip niekad pakylėtos. Pagerėję asmeniniai santykiai suteiks didelį energijos pliūpsnį,, balandį gimusios taps kur kas ištvermingesnės ir pasižymės optimizmu.

GEGUŽĖ. Kalbant apie vidinius gegužę gimusių pokyčius, šį mėnesį gimusios taps kur kas supratingesnės, gebės labiau išklausyti ir pasižymės didesniu susikaupimu. Būtent todėl gegužę gimusioms, besimokančioms mokykloje ar universitete, prognozuojami kur kas geresni balai ir puikesni santykiai su mokytojomis ar dėstytojais. Seksis ne vien mokslo sferoje, asmeniniai ryšiai taip pat turėtų suteikti džiugesį. Pagerės santykiai su gimdytojais, be to, labiau vertins draugai.

BIRŽELIS. Mors jau tvirtai stovi savo gyvenimo kelyje, šie metai tau gali atnešti šiokių tokių dvejonių. Kaip bebūtų, išlik tvirta. Gali būti, jog tave kai kurie žmonės bandys išbalansuoti ir mėgins kliudyti tavo planams, todėl tavo stiprybė privalo būti mokėjimas nepasiduoti kitų įtakai. Mėgsti viską analizuoti? Šiais metais analizavimui laiko neliks. Atsiduosi savo mėgstamai veiklai ir patikėk - iš to išpeši nemažai naudos. Gali būti, jog aplinkiniai tavimi tikrai didžiuosis, o draugai džiaugsis dėl tavo sėkmės.

LIEPA. Lie,pą gimusios tai jūsų metai! Nors praėjusieji buvo taip pat ganėtinai džiugūs ir atnešę svarbių patirčių, šie metai bus dar įspūdingesni. Į liepą gimusių meilės frontą atpūs jausmų vėjai, tad liepą gimusios jausis kaip niekad pakylėtos. Pagerėję asmeniniai santykiai suteiks didelį energijos pliūpsnį, merginos taps kur kas ištvermingesnės ir pasižymės didesniu entuziazmu atlikti kasdieninius darbus. Kalbant apie vidinius liepą gimusių pokyčius, šį mėnesį gimusios taps kur kas supratingesnės, gebės labiau išklausyti ir pasižymės didesniu susikaupimu.

RUGPJŪTIS. Rugpjūtį gimusioms ateinančiais metais patariama vis dažniau apsižvalgyti aplinkui. Žmonės, kurie juos sups, gali tapti itin priešiški. Prognozuojama, jog ateinančiais metais gali išduoti net patys geriausi draugai, o tai lems skaudžius išgyvenimus. Meilės srityje rugpjūtį gimusių laukia išbandymai, mat jų antroji pusė gali būti linkusi į neištikimybę, o neturintiems antrosios pusės meilės paieškos gali tapti labai skaudžios. Tačiau blogai nusiteikti neverta - kad ir kokie nemalonumai grėstų, rugpjūtį gimusios greitai ras galimybę, kaip juos išspręsti.

RUGSĖJIS. Meilė - sritis, kuri rugsėjį gimusioms nepagailės išbadymų, tačiau kartu ir nuostabių pojūčių. Pirmuoju ateinančių metų ketvirčiu po šį mėnesį gimusioms bus lemta sutikti kažką, kas keis jų likimą iš pagrindų. Tai gali būti žmogus iš artimos aplinkos, kuris pirmiausia taps geru draugu, o tik vėliau draugystė pataps kažkuo rimta. Gali būti, jog žmogus, kuris pasirodys rugsėjį gimusių gyvenime, bus paruošęs staigmenų - gebės stebinti, bus iš visiškai kitos sferos, todėl į gyvenimą atpūs naujovių, dievins keliones, tad kartu bus galima patirti daugybę įvairiausių nuotykių lankants svečias šalis.

SPALIS .Praėjusias metais spalį gimusių džiugesį temdė nors ir nestiprūs, tačiau nemenkai vidinę būseną sujaukę konfliktai su aplinkiniais. Neretu atveju spalį gimusios jautėsi aršios, negebėjo suprasti kitų ir tai jas skaudino iš vidaus, mat iš prigimties spalį gimusios yra teigiamų emocijų skleidėjos. Ateinančiais metais jos sugrįš į tikrąjį savo pavidalą. Spalį gimusioms iš šio sąrašo seksis labiausiai. Ko tik besiims, viskas pavyks - gal ne tobulai, tačiau rezultatu merginos bus patenkintos. Ypač pasisekti spalį gimusioms turėtų mokslinėje srityje, mat išminties dievas Totas joms lems sėkmę, nors ir nereikės įdėti daugybės pastangų.

LAPKRITIS. Susitvarkys vidinis lapkritį gimusių gyvenimas, jos taps kur kas ramesnės, harmoningesnės. Joms šį harmoningumą suteiks aktyvi fizinė veikla, kurios lapkritį gimusios imsis jau metų pradžioje. Anksčiau ne itin sportą mėgusios arba paprasčiausiai patingėdavusios lapkritį gimusios nuspręs, jog joms būtina pagerinti vidinę savijautą bei fizinį pavidalą. Aktyvus laisvalaikis joms padės ne tik pagerinti fizinę būklę, bet ir atrasti tokiu būdu naujų draugų ar net... meilę. Neturinčioms antros pusės vertėtų būti kuo aktyvesnėms, nes sporto salė, sporto rungtynės ar šokių aikštelė gali būti tos vietos, kur rasite simpatiją.

GRUODIS. Tiek greitesnį, tiek lėtesnį gyvenimo tempą propaguojančios merginos, gimusios gruodį, ateinančiais metais pasijus it karuselėje - gyvenimas jas tai išmes aukštyn, tai leis žemyn. Gali būti, jog kils nesklandumų profesinėje veikloje - pasirinkta kryptis netenkins, bus prarastas darbas arba kils ginčų su kolegomis. Ne itin sėkminga gruodį gimusioms bus meilės sritis, prognozuojama, jog jų gali laukti skaudžios skyrybos metų viduryje. Norint išvengti skaudžių likimo kirčių, būtina stebėti aplinką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis