2016 metų prognozė 3 Zodiako ženklams: kam seksis, o kas patirs nesėkmes?

Esi Šaulio, Ožiaragio ar Vandenio ženklo atstovė? O gal tavo artimas žmogus yra gimęs po šiais ženklais? Kaip bebūtų, smalsu sužinoti, kas šiems ženklams žadama ateinančiais metais. Astrologinę prognozę parengė astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė.

Daugiau astrologės darbų rasi puslapyje asmeninisastrologas.lt

Astrologinė 2016 metų prognozė Šauliui

Ugninės Beždžionės metais Šauliams gyvenimas ir įvykiai klostysis ne taip jau ir paprastai. Gali tekti įveikinėti iškilusias kliūtis, remtis tik savimi ir savo jėgomis. Esate optimistiški iš prigimties, todėl į sunkumus žvelgsite kaip į galimybes.

Vistik 2016 metai pareikalaus iš jūsų darbo, kantrybės, jei norėsite kažko tai pasiekti. Tai jūsų asmeninės brandos metai, todėl į viską žvelgsite brandesniu, gilesniu žvilgsniu.
Ugninės Beždžionės metai Šauliams tinkami įgyti geresnį išsilavinimą, praplėsti akiratį, užmegzti naujas naudingas pažintis. Vietoj senų draugų į jūsų gyvenimą artėjančiais metais ateis nauji. Jie bus vyresni, labai atsakingi, ir turintys aukštą socialinį statusą.

Kai kuriems zodiako atstovams metai atneš ryškių permainų. Labai dideli pokyčiai, tikėtina, įvyks jūsų aplinkoje: seni draugai išeis, į jų vietą ateis nauji. Didelio dėmesio pareikalaus santykiai su broliais ir seserimis.

Meilė

Meilės srityje šio zodiako atstovai reikšmingų permainų nepatirs. Santykiai su sutuoktiniu ar partneriu bus ramūs ir verti abipusio pasitikėjimo. Toks puikus rezultatas – jūsų ir antros pusės pastangų rezultatas. Todėl nesusituokusios poros ims rimtai galvoti apie santykių įtvirtinimą, apie šeimos kūrimą.

Tiesiog norėsis dalintis visu likusiu gyvenimu su mylimu žmogumi.
Vieniši zodiako atstovai 2016 metų pradžioje išgyvens malonių romantiškų akimirkų. Turėsite ne vieną galimybę puikiai praleisti laiką. Tačiau žvaigždės sako, jog ilgalaikių santykių tikėtis nevertėtų.

Karjera

Ugninės Beždžionės metais būsite aktyviai nusiteikę, lengvai bendraujantys. Todėl galima sėkmė naujuose projektuose arba bet kuriuose kituose, kad ir ko besiimtumėte.
Metų bėgyje galėsite puikiai pademonstruoti savo vadovo ar organizacines savybes. Tai puikiai pasitarnaus jūsų profesinėje veikloje, juolab tapsite labiau matomi vadovybės. Žodžiu, užsidėsite dar vieną pliusą ateičiai.

Jums puikiai seksis kryptingai judėti tikslo link. Tačiau krupščiai analizuokite savo darbus ir pareigas, neprisiimkite svetimų darbų ir rūpesčių. Esate geraširdis zodiako atstovas, tačiau metai pataria koncentruotis į save.

Sveikata

Jau nuo 2016 metų pradžios pasijusite ne ypač gerai. Tai bus susiję su nervine sistema. Tiesog išryškės nervingumas, dirglumas, pernelyg stiprios reakcijos į nereikšmingus dalykus. Padidinkite savo racione maisto produktų, kuriuose gausu b grupės vitaminų, kiekį. Miegokite ilgesnes valandas.

Taip pat svarbu atstatyti dvasinę pusiauvyrą. Ugninės Beždžionės metais jums puikiai tikų joga, meditacija. Venkite aktyvių sporto veiklų, labiau orientuokitės į ramią mankštą.
Meditacija išspręs dirglumo, miego sutrikimų problemas.
Nuo metų vidurio gali pasireikšti sąnarių susirgimai arba problemos su dantimis. Pirmąsias spręskite išbraukdami iš maisto raciono gyvulinės kilmės maisto produktus. Verčiau rinkitės augalinį, kuo natūralesnį maistą. Ir žinoma, gerkite pakankamą kiekį vandens.

Ožiaragiams Ugninės Beždžionės metai žada daug ir įvairių situacijų, kuriose reiks pademonstruoti energingumą ir aktyvumą. Tiems, kam trūksta savarankiškumo gali išgyventi sunkumus siekiant metų tikslų.

Šio zodiako atstovai iš prigimties tvirti ir ryžtingi, todėl bet kokie sunkumai juos tik dar daugiau stiprina ir kuria norą pirmauti.

Kadangi metų sėkmingumas bus siejamas su komunikacija, kontaktais, pažintimis, tai turėsite daug galimybių susipažinti su įdomiais ir naudingais žmonėmis, įgauti vertingos informacijos.
Gali kilti noras daryti kardinalias permainas savo gyvenime. Tačiau žvaigždės jums pataria susilaikyti nuo tokio pobūdžio veiksmų.

Meilė

2016 metais Ožiaragiams norėsis pastovių jausmų. Pojūčio, kai esi mylimas ir pats atsakai tuo pačiu. Ugninės Beždžionės skatinimas išlaikyti aktyvumą visų metų bėgyje gali jumyse pasireikšti nervingumu. Nes esate ramus ir santūrus ženklas. Todėl per didelis aktyvumas jus paverčia nervingais ir įsitempusiais. Šios savybės atsispindės santykių srityje. Todėl galimi pykčiai su antrąja puse. Tiesiog savo neigiamas emocijas perkelsite į santykius. Todėl santykiai gali išgyventi ir sudėtingus laikotarpius.

Vieniši Ožiaragiai turės galimybę 2016 metais sutikti žmogų, su kuriuo norės susieti gyvenimą. Nors esate iš tų zodiako atstovų, kuriems patinka vienatvė, 2016 metais puikiai jausitės poroje ir lengvai paliksite viengungio pasaulį. Tikėtina, jog su tuo susiję įvykiai vyks taip gretai, kad aplinkiniams atrodys, jog meilė trenkė lyg žaibas iš giedro dangaus. Jūs būtent taip ir jausitės, ir nepaisysite aplinkinių siūlymo neskubėti.

Karjera

2016 metais karjeros ir profesinėje srityje verta pasikliauti išskirtinai tik savo jėgomis. Todėl veikite vadovaujantis asmeniniais įsitikinimais. Pasirinkite tas kryptis ir kelius, kurie žada didžiausią sėkmę. Žinoma, jei norite ir siekiate permainų. Jeigu nenorite rimtų pokyčių, tai susilaikykite ir tiesiog tęskite tai, ką esate pradėję anksčiau. Išlaikykite jums būdingą kryptingumą, aiškų tikslo matymą, užsispyrimą. Šias savybes palaikys metų globėja Ugninė Beždžionė. Įgyvendinkite seną savo svajonę – sukurti savo asmeninį verslą. Tai labai palanku artėjančiais Ugninės Beždžionės metais.
Žodžiu, darbo rezultatai priklauso tik nuo jūsų asmeninių pastangų ir ryžtingo nusiteikimo.

Sveikata

2016 metų pradžia sveikatos problemų nežada. Maitinkitės reguliariai ir sveikai, sportuokite bent jau 3 kartus per savaitę ir skirkite pakankamai laiko miegui. Taip išlaikysite puikią fizinę būklę ir energiją.
Metų viduryje pajusite apetito pokyčius. Tiesiog valgysite daugiau ir sočiau. Todėl galimos problemos su svoriu. Papildomi kilogramai tikrai nedžiugins, jausitės mažiau energingi ir judrūs. Todėl jei pavyks, pažabokite apsivalgymo prriepuolius arba rinkitės mažiau kaloringą maistą. Venkite saldumynų ir miltinių produktų.

Ugninės Beždžionės metai Vandenio zodiako ženklo atstovams žada puikias ir naudingas pažintis su įdomiais žmonėmis. Jie galbūt prisidės ar padės realizuoti jūsų planus. Iš esmės, 2016 metų energetika labai patiks zodiako keistuoliams ir laisvės fanatams Vandeniams :)
Metai labai didelių ir netikėtų staigmenų nežada. Bus malonių susitikimų, kurie atneš teigiamas emocijas ir gerą nuotaiką. Daugiausia laiko 2016 metais Vandeniai praleis draugų apsuptyje arba su antrąja puse. Finansine prasme metai bus tikrai dosnūs ir vaisingi. Tai susiję su tuo, jog pavyks realizuoti savo pačius netikėčiausius projektus, kurie atneš puikų materialinį atlygį.
Metų viduryje šio zodiako atstovai susidomės galimybe praplėsti savo akiratį, įgyti naujų žinių. Taigi išmokę naujo dalyko ar amato, labai tikėtina, netrukus imsitės tos krypties veiklos.
Žvaigždės žada sėkmę įvairiuose projektuose.

Meilė

Ugninė Beždžionė meilės fronte Vandeniams žada ramybę. Nebus jokių beprotiškų žygių meilės paieškose. Vieniši Vandeniai 2016 metais jausis kažkiek nepasitikintys savo jėgomis, gal kažkiek sutrikę. Taip bus dėl to, jog sutiksite savo kelyje žmogų, kurį bus sunku suprasti. Esate labai žingeidus žmogus ir jus domina viskas, kas nesuprantama ir nepaaiškinama. Todėl visomis išgalėmis mėginsite suprasti sutiktąją pakeleivį.
Žvaigždės sako, jog jus sujungs meilės jausmas. Tačiau dėl to nesijausite sutrikę. Priešingai. Jus valdys aiškumas ir realus suvokimas, kad tai jūsų žmogus. Esate labai įžvalgus ir pastebėsite visas charakterio smulkmenas. Todėl jūsų žingsnis bus gerai pasvertas.

Karjera

Ateinančiais metais šio zodiako atstovai jausis pasitikintys savo jėgomis, todėl jiems puikiai pavyks pasiekti svajonių. Darbe ir karjeroje tiesiog gausite rezultatus investicijų į savo darbą. Jei norite įgyvendinti kažkokį sumanymą, tai labai tikėtina, jog pasieksite užsibrėžto tikslo, o rezultatai tikrai bus džiuginantys.

Bendrai, visų metų bėgyje jums puikiai seksis viskas, ko tik imsitės. Todėl yra didelė tikimybė, kad jūsų pasiekimus tikrai pastebės vadovybė. Metų gale galėsite džiaugtis aukštesniu postu. Tikėtina, jog jums pasiūlys vadovaujantį darbą. Arba metų gale sulauksite materialinio atlygio.
Tie, kas užsiima savo asmenine veikla ar verslu, galimos naudingos sutartys, kurios praplės jūsų finansines galimybes.

Sveikata

2016 metų pradžioje Vandenio zodiako ženklo atstovai jausis iš tiesų puikiai. Jokių kvėpavimo takų negalavimų ar peršalimo simptomų nepatirsite. Galėsite mėgautis puikia nuotaika ir stipria sveikata iki pavasario.

Jau nuo metų vidurio gali pasireikšti tam tikri negalavimai. Labiau tai išryškės tiems zodiako atstovams, kurie turi svorio problemų. Turėtumėte imtis rimtų priemonių. Tai rimta problema, kuri gali turėti atitinkamas komplikacijas. Tai cukrinis diabetas, sąnariu skausmai, stuburo ir kaulų problemos.

Verta kreiptis pagalbos į šios srities specialistą. Dietologas padės jums stabilizuoti padėtį, atrasti tinkamiausią sprendimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis