4 dalykai, kurie privers kitus tavimi žavėtis

Šarmas, charizma, spinduliuojama energija - šie trys bruožai dažniausiai nusako žmogaus patrauklumą ir gebėjimą prikaustyti dėmesį.

Visgi yra keturi pagrindiniai dalykai, kurie tiesiog prikausto kitus ir priverčia tavimi žavėtis. Kas jie tokie?

1. Žinojimas, kada ir ką pasakyti. Tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje ištarti žodžiai yra aukso vertės. Jei nori sužavėti žmones, verta pasimokyti takto. Juk ir pati žinai, kaip erzina žmonės, kurie nuolatos ką nors netaktiškai pasako ar pajuokauja. Todėl verčiau mokytis kantrybės ir nesakyti visko, kas yra ant liežuvio galo. Ypač tai galioja bendraujant su nepažįstamais žmonėmis.

2. Mokėjimas juokauti. Humoras yra tai, kas žmonės žavi. Prajuokinusi net ir patį pesimistiškiausią žmogų iš karto pelnysi kitų palankumą ir simpatijas. Žinoma, humoro jausmas dažniausiai yra įgimta dovana, tačiau išmokti juokauti gali kiekviena. Gal sužavėsi kompaniją tikrai juokingu anekdotu? O gal prajuokinsi visus kokiu nors linksmu prisiminimu apie vaikystę? Tik prisimink ir reikiamu metu papasakok smagią istoriją.

3. Mokėjimas pasinaudoti savo žiniomis. Tikriausiai žinai, jog dažnai patys protingiausieji savo išminties nėra linkę demonstruoti. Gali būti, jog jie drovisi didelių kompanijų ar tiesiog jiems nėra malonu išaukštinti savo žinias. O veltui! Kodėl gi tau nepademonstravus savo žinių? Juk tai, ką vakar perskaitei laikraštyje ar išgirdai žiniose, gali tapti puikia pokalbio tema. Taip ne tik parodysi visiems, jog domiesi, kad vyksta pasaulyje, bet ir pradėsi naudingą pokalbį.

4. Empatija. Jei moki žmogų užjausti, nebijai jo užkalbinti ar esi gerai įvaldžiusi kūno kalbą, tuomet puikiai žinai, kaip veikia empatijos burtai. Iš tiesų, empatiškai jausdama žmogų, gali labai lengvai pelnyti jo simpatijas. Empatiškas žmogus dažnai intuityviai jaučia, ko nori kitas. Jis moka išklausyti, patarti, tačiau nėra tylenis ir pats stengiasi pasidalinti savo patirtimi su kitais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis