7 ženklai, jog jis rimtai žiūri į jūsų santykius

Kaip atskirti, ar vaikinas rimtai žiūri į jūsų santykius? Septyni ženklai aiškiai rodo, jog vaikinas yra pasirengęs rimtai draugystei!

1. Jis nerimsta, jei nesulaukia iš tavęs jokios žinios. Dieną esi užimta ir visai pamiršti vaikinui atrašyti, o vakare gauni žinučių tiradą, kur dingai visą dieną? Tai reiškia viena: tu jam labai svarbi ir jis nuoširdžiai nerimauja.

2. Tu visuomet esi jo plius vienas. Kad ir kur eitum - į jo pusbrolio vestuves ar į draugų gimtadienį, jis visuomet tave kviečiasi ir drąsiai pažindina tave su savo draugais ar giminaičiais. Reiškia, jog iš tiesų esi jam svarbi!

3. Jis tave vedasi į tas vietas, kurios jam yra brangios. Mielos širdžiai vietos, tokios kaip įvairiausi vaikystės parkai, tėvų namai ar sodas, kuriame jis mėgdavo žaisti: jei vaikinas tave nori nusivesti ten, kur jam kyla daug gražių prisiminimų, reiškia, jis rimtai nori tave įsileisti į savo pasaulį.

4. Jis žiūri serialus ar filmus, kurie tau patinka. Net jei jis jų nemėgsta, jis kantriai su tavimi pažiūri tavo dievinamas kino juostas. Ir nė karto nepabamba!

5. Jis neskubina įvykių. Jei vaikinas iš tavęs trokšta tik kūniškų malonumų, tuomet viskas aišku - jis skubės ir vers tave elgtis taip, kaip tu nenorėsi. Jei vaikinas į jūsų santykius žiūri rimtai, jis neskubės ir išlauks tinkamo momento.

6. Jis nevengia susipažinti su tavo šeima ar draugais. Jei jis noriai pažindinasi su tavo aplinka ir nevengia susitikimų su tau brangiais žmonėmis, tuomet tikrai nori su tavimi megzti rimtą ryšį.

7. Kai tu sergi, jis ateina tavęs paslaugyti. Čia nereikia nieko pridurti - jei vaikinas rūpinasi tavimi, kai tau yra sunku, vadinasi, jam gera tau pagelbėti. O nuoširdi, širdinga pagalba reiškia jo didelę simpatiją (o gal net meilę?) tau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis