10 būdų, kaip pasiekti visko, ko trokšti

Pamažu artėjant naujiems metams dažna susimąstome, ką galėtume kitais metais padaryti, jog taptume laimingesnėmis ir sėkmingesnėmis. Yra dešimt būdų, kurie tikrai gali pagelbėti pasikeisti į gerą!

1. Apsupk save žmonėmis, kurie tave skatina judėti į priekį. Jei šalia tavęs yra žmonės, kurie tave motyvuoja keistis į gerą, judėti pirmyn, pritaria tavo planams ir nesmerkia tavęs dėl praeities klaidų - gali džiaugtis.

2. Nenuleisk rankų. Visi sėkmingi žmonės kažkada buvo pakliuvę į situacija, kai atrodė, jog žemė slysta iš po kojų. Tačiau jie nesuklupo ir toliau ėjo pirmyn.

3. Visada šypsokis. Kad ir kas benutiktų, išlik optimistiška. Pagalvok, jog tai, kas vyksta, nėra pasaulio pabaiga ir gali greitai praeiti.

4. Būk atviresnė. Bendravimas su kitais, atsivėrimas yra laimės pagrindas. Neužsisklęsk savyje ir pabandyk atsiverti.

5. Nepavydėk. Pavydas nėra sveika. Jis skatina tik pykčius, nesutarimus ir kelia dramas. Visgi egzistuoja sveikoji, motyvuojanti pavydo forma. Jei kažkam pavydi, pavyzdžiui, geresnių balų mokykloje ar universitete, kodėl tau nepasistengus tą žmogų pralenkti?

6. Mylėk. Mamą, tėtį, drauges, draugus, vaikiną, šunį, katę - tik mylintys žmonės gali būti laimingi ir jaustis pilnaverčiai.

7. Nesivadovauk klišėmis. Visuomenės primesti standartai ne tik griauna daugelio žmonių požiūrį į save, bet ir sukelia rimtų padarinių. Ypač kai kalabame apie pasaulyje gajus grožio standartus.

8. Dažniau būk gamtoje. Buvimas gamtoje ne tik atpalaiduoja, bet ir suteikia energijos, sugrąžina sveikatą. Lygiai tas pats ir su fizine veikla - o jei šiuos du dalykus suderini, labai šaunu.

9. Pabandyk įsijausti į kito žmogaus vidinį pasaulį. Prieš teisdama žmogų, pagalvok, kaip jis jaučiasi ir kaip jaustumeisi tu pati, būdama jo vietoje.

10. Nekovok negarbingais būdais. Jei trokšti kažką pasiekti, nebūtina lipti per galvas, kenkiant kitiems. Yra žymiai garbingesnių ir doresnių būdų pasiekti savo tikslus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis