7 priežastys, kodėl gera turėti vaikiną žiemą

Paskutinis rudens savaitgalis praneša ateinančios žiemos pradžią. Ar tavo žiema bus kupina meilės? Yra aštuoni įrodymai, kodėl verčiau ji būtų tokia!

1. Visuomet bus su kuo jaukiai susisupus į pledą pažiūrėti filmą. Ir tai darysi ne viena, o su savo mylimu žmogumi - ar begali būti geriau? Kartu galėsite rinkits filmą, diskutuoti ar paprasčiausiai tylėti kartu.

2. Kartu su vaikinu galėsite statyti sniego senį. Kaip gera prisiminti vaikystę, o smagiau tai daryti kartu su vaikinu!

3. Su širdies draugu galėsi išvažiuoti papramogauti ir paslidinėti. Žiemos pramogos tieisog būtinos, jei nori tinkamai praleisti žiemos sezoną. Ką gi, kompanijonas jauyra, ar ne?

4. Nebus taip šalta. Bučiniai, apsikabinimai ir ar tiesiog prisiglaudimai vienas prie kito - tokie dalykai šaltą dieną šildo ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės.

5. Su malonumu lauksi apsikeitimo Kalėdinėmis dovanėlėmis. Kalėdinių dovanėlių rinkimas - ne galvos skausmas, kai dovanėles renki žmogui, kurį myli. Todėl galime garantuoti, jog su nekantrumu lauksi dienos, kuomet su vaikinu keisitės dovanomis.

6. Naujus metus sutiksi su mylimu žmogumi. Nauji metai su mylimuoju pašonėje - ne tik romantiška, bet ir labai simboliška. Galbūt naujųjų metų naktį aptarsite jūsų ateities planus? Galbūt prisižadėsite vienas kitam ypatingų pažadų? Tik žiūrėkite, ištesėkite!

7. Tavęs neužklups žiemos sezonui būdingos niūrios nuotaikos. Žiemos sezonui būdingas slogutis tuomet, kai turi širdies draugą - itin retas atvejis. Todėl vargu ar tave kankins vienišumo ar liūdesio nuotaikos, slegiančios širdį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis