Tikėti ar ne? 7 požymiai, jog iš kitų siurbte siurbi energiją

Esi pastebėjusi, jog nemažai žmonių nerodo noro bendrauti? Kai kurie tavęs šalinasi, ar net yra dalis, kuri tavęs bijo? Negąsdiname, bet tai gali būti akivaizdūs ženklai, jog iš aplinkinių siurbte siurbi energiją. Jei tau būdingi bent keli iš šių požymių, gali būti tikrų tikriausia energijos siurbikė.

1. Tave ištinka periodiški nervų ar pykčio priepuoliai. Labai lengvai susierzini - ar tai būtų rytinis apsipylimas kava, ar šmaikšti aplinkinių replika, ar įlipimas į balą, pasipuošus naujais bateliais. Esi ta, kurią ganėtinai lengva supykdyti. Deja, tokiu savo elgesiu dažniausiai siurbi kitų žmonių energiją, nes pyktis labai neigiamai veikia kitų bioenergetinius laukus. Jis išsemia energiją, palieka be jėgų, apsunkina mintis. Būtent todėl šalia tavęs žmonės dažnai gali jaustis pavargę emociškai ir net fiziškai.

2. Negali pakęsti to, ką darai. Nesvarbu, tai būtų darbas, studijos ar pamokos, tavęs netenkina dabartinė veikla ir tu nevengi to pabrėžti. Dėl nepatinkančios veiklos dažnai esi suirzusi, tave lengva suerzinti, dažnokai bambi ir svaidaisi žaibais. O juk tai turėtų tave vesti į priekį, žadinti troškimą tobulėti! Kadangi esi nepatenkinta dabartine situacija, neigiamas emocijas skleidi kitiems, tad jie lieka išsunkti.

3. Turi labai mąslų, skrodžiantį žvilgsnį. Dažnokai sako, jog turi tokį žvilgsnį? Deja, nieko čia gero. Galbūt esi puikus žmogus, tačiau žvilgsnio galia yra didžiulė - daugelis jautresnių žmonių, susidūrę akis į akį su žmogumi, turintį veriantį žvilgsnį, pasimeta, blogai pasijaučia.

4. Labai garsiai šneki. Jei tau būdingas garsus šnekėjimas, tikėtina, gana negatyviai veiki didelę dalį žmonių. Kai kurie žmonės labai jautriai reaguoja į garsų balsą, triukšmingą aplinką, todėl greitai pavargsta būdami tarp žmonių, kurie itin garsiai šneka. Nenustebk, jei būdama garsiakalbe susidursi su negatyviu kai kurių žmonių vertinimu.

5. Kalboje vartoji daug kalbos šiukšlių. Daugelis tiesiog pavargsta nuo nešvarios, netvarkingos kalbos, kurie tiesiog raižo ausį. Jei tavoji kalba nėra švari, dažnokai keikiesi, nevartoji taisyklingų terminų, tuomet kai kuriuos gali erzinti savo kalba. Erzinimas taip pat siurbia energiją, be to, daugelis komunikaciją traktuoja vienu svarbiausių dalykų, bet kurio teigiamas bendravimas neegzistuoja.

6. Nieko nemyli. Tyrimas parodė, jog mylintys žmonės yra duodantys, energiją suteikiantys žmonės, o tie, kurie nemyli, dažniausiai yra negatyvūs bei pikti. Žinoma, buvimas vienišu toli gražu nėra pykčio ženklas, tačiau tai viena iš priežasčių, kodėl dažnai esame liūdni, kitus užkrečiame pesimizmu.

7. Tave dažnokai apninka depresinės nuotaikos. Jei nesergi rimtomis psichologinėmis ligomis, tokiomis kaip nerimo sutrikimas ar depresija, tačiau gana dažnai jautiesi prislėgta, liūdna, nusivylusi, tuomet gali būti, jog negatyviai veiki aplinkinius žmones, semi jų energija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis