Ar išsiskyrimas su mylimuoju gali mus kažko išmokyti?

Ar kada nors susimąstome, kiek daug praleidžiame pro akis, žiūrėdami tik į savo mylimuosius?

Niekas net nedrįstu prieštarauti, jog akimirkos praleistos su savo vaikinu tiesiog stebuklingos ir, rodos, nenukonkuruojamos, tačiau kiek magijos ir nežemiško žavesio slepiasi kasdienybėje, kurioje kartais esame tik mes patys ir mus supantis pasaulis.

Jei permirkusią ašaromis pagalvę po išsiskyrimo pakeistų paprasčiausias pasivaikščiojimas, rudeniu kvepiančiu parku, tuomet pamatytume, jog gamta bando parodyti tai, kaip šis gyvenimo posūkis tampa svaiginančia nauja pradžia. Užtenka pažvelgti vien į medžių šakas.

Jas palikę lapai, pasidabinę romantiškiausiomis spalvomis, šoka aistringiausią tango su vėju, kuris iki tol tik tarsi flirtuodamas kedeno visus tuos lapus, o juk kaip ilgai jie buvo įsikibę tos vienos šakos ir greičiausiai nė negalvojo apie dieną, kai teks pasileisti ir patirti tai dėl ko verta vėliau būti užglostytam rudeninio lietaus ir apkamšytam žiemos pusnių. O ir pačios šakos po žiemos džiaugiasi naujos lapijos kutenimais.

Žmonės keičiasi visai kaip ir tie lapai, kurie savo naivų žalumą išmaino į margumynus subrendusių atspalsvių ir spalvų. Per gyvenimą sutinkama neįsimenamas skaičius skirtingų akių, kiekvienos iš jų mūsų gyvenimo dėlionėje, bus tik viena mažutė ir tuo pačiu gigantiška detalė, absoliučiai savita bei unikali ir niekas kitas jos negalės pakeisti, bet tai nereiškia, kad visos tos šypsenos ar žvilgsniai lydės visą gyvenimą.

Žmonės ateina ir išeina, palikdami dalelę savęs.

Tad išsiskyrimas su vaikinu jokiu būdu nereiškia pasaulio pabaigos ar liūdnos vienatvės, tai greičiau nauja pradžia, kitas gyvenimo etapas, kupinas dar daugiau nepamirštamų akimirkų.

Tai gali priversti matyti dalykus, kuriuos ankščiau praleisdavome pro akis, nes nustojome tiesiog stebėti vos horizonte pasirodžius mylimajam. Tai kartais priverčia pažvelgti į gyvenimą kitomis spalvomis ir atrasti save bei kitus, kurių iki tol nepastebėjome. Niekas nevyksta be priežasties, tad santykių nutraukimas tik išlaisvina nuo greičiausiai netinkamo pasirinkimo ir suteikia šansą leistis į nuodėmės vertus nuotykius!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis