5 dalykai, kurie džiugina vaikinų akį

Sako, jog vaikinai myli akimis. Tiesos šiame pasakyme gal ir yra, tačiau ne vien išvaizda lemia, patiksi vaikinui ar ne.

Vaikinai vienbalsiai teigia - svarbu tiek išorė, tiek vidus. Tačiau yra tai, kas labiausiai džiugina vaikinų akis...

1. Merginos šypsena. Mergina, kuri šypsosi, yra tarsi magnetas vaikinams. Beje, vaikinai teigia, jog jų akis labiausiai traukia nuoširdžiai besišypsanti mergina. Ta, kuri savo džiugesį suvaidina, atrodo dirbtinai ir nepatraukliai.

2. Švelnus bendravimas. Maloni, mergaitiška ir miela mergina visuomet labiau trauks akį nei ta, kuri garsiai šneka, grubiai elgiasi ar bando pasirodyti kietuole. Todėl vaikinai dažnai džiaugiasi matydami merginas, kurios tiek su jais, tiek su kitais žmonėmis elgiasi maloniai ir mandagiai. Retam kuriam patinka tos, kurios bando perrėkti pašnekovą ar elgiasi viešumoje it pasiutusios.

3. Skoninga apranga. Taip, kai kuriuos vaikinus iš tiesų traukia atviriau besirengiančios merginos, tačiau didžiajai daliai patinka tos, kurios moka kukliai, tačiau stilingai apsirengti. Todėl atkreipti vaikinų dėmesį pasirinkus mini sijonėlį - trumpalaikis ir kažin, ar itin tinkamas elgesys. Tokios merginos džiaugiasi dėmesiu, tačiau ar jis bus to vienintelio, kuris jas gerbs ir mylės? Abejotina.

4. Sveiki merginos plaukai. Kiek įmanoma, vertėtų investuoti į dailią šukuoseną. Sveiki, gražūs plaukai puošia labiau nei geriausias makiažas. Plaukų būkle verta rūpintis nuolatos. Jei turi problematiškus plaukus, skirk laiko jų priežiūrai. Ne vienas vaikinas patvirtins, jog dailūs merginos plaukai iš karto krenta į akis.

5. Merginos atsipalaidavimas. Jei panelė įsitempusi, susikausčiusi arba bijanti tarti žodį - tokiam įtampos kupinam pasimatymui vaikinui sako NE. Todėl verčiau reikia atsipalaiduoti ir į viską žvelgti ramiau - kam gadinti sau nervus? Jei pasimatymas bus nevykęs, nieko neprarasi, eisi toliau. O pasimatymo metu nuolat galvoti, ar tavo plaukų sruoga vietoje ir ar tavo lūpų kampučiuose neįsitaisęs sausainio trupinėlis, juokinga. Daugeliui patinka tos, kurios moka iš savęs pasijuokti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis