Gyvūnas pagal gimimo mėnesį: atskleis daugiau tiesų nei tikėjaisi

Senovės JAV gentys buvo taip įtikėjusios žmogaus charakterio asmenybėmis pagal gimimo mėnesį, jog iš medžio išskaptuodavo kiekvieno žmogaus gimimo mėnesio simbolį ir pasidėdavo prie lovos, jog atitinkamas simbolis saugotų nuo blogio. Buvo tikima, jog kiekvienas mėnuo turi savo dvasią gyvūno pavidalu, kuri veda gyvenimo keliu ir apsaugo nuo blogos akies.

Kiekvienas gyvūnas žmonėms suteikia skirtingas savybes bei formuoja individualų charakterį. Nori sužinoti, koks yra tavo gimimo mėnesio gyvūnas? Rask jį ir paskaityk teisybę apie save pačią.

SAUSIS. Tavo mėnesio gyvūnas LOKYS. Lokys - kovos, tačiau neįtikėtinos ramybės simbolis. Tai žmonės, kurie vertina gilius pokalbius, nepakenčia paviršutiškumo, yra supratingi, mąslūs. Tai didelę širdį turintys asmenys (prisiminkime visas pasakas apie geraširdžius lokius), todėl savo partneriams jie atiduoda didelę dalį savęs. Lygiai taip pat elgiasi su šeimos nariais. Lokiai, nors yra gudrūs, turi vieną blogą savybę - yra pernelyg kritiški sau ir kitiems. To jiems reikėtų vengti.

VASARIS. Vasario mėnesio gyvūnas yra BEBRAS. Bebras gyvūnijos pasaulyje - strategas, staigus, veiklus, gudrus gyvūnas. Lygiai tokie patys yra vasario mėnesį gimę - jie niekada nenustoję dirbę ir siekę. Tai tikri darboholikai, ambicingai siekiantys savo tikslų, tačiau neužmirštantys, kas yra atsipalaidavimas ir harmonija. Bebro charakterio žmonės visuomet atras laiko poilsiui, nes žino, kas yra sėkmingo darbo garantas.

KOVAS. Tavo gyvūnas yra STIRNA. Stirnos pasižymi grakštumu, lankstumu, manevringumu. Kovą gimę kuo puikiausiai geba derinti darbą, profesines veiklas su asmeninėmis. Tai gebantys prisitaikyti žmonės, kurie

BALANDIS. VILKAS. Vilkas mitologijoje sietinas su greitumu, vikrumu, aršumu. Esi lyderė iš prigimties, tau patinka vadovauti, įsakinėti, liepti. Nors daug kam gali pasirodyti griežtoka, visgi giliai širdyje esi labai geranoriška asmenybė, tau patinka švelnus bendravimas. Patarimas - nebijok atverti savo šiltosios pusės, mat kitiems gali atrodyti kiek šaltoka. Per savo užsispyrimą gali prarasti ne tik artimus draugus, bet ir mylimąjį, kuris pabūgs tavo kieto charakterio. Būtų gerai, jei aplaužytum savo kampus ir nebūtum tokia kritiška kitų žmonių atžvilgiu, mat daug kas gali pagalvoti, kad esi pasipūtelė.

GEGUŽĖ. Tavo gyvūnas yra GENYS. Genio simbolis yra greičio, proto, staigaus orientavimosi erdvėje simbolis. Būtent tuo ir pasižymi gegužę gimusios. Esi didelė optimistė, kuriai būdingas nuolatinis savęs pažinimas. Spinduliuoji gera nuotaika, entuziazmu, tau patinka juokauti, nemėgsti liūdnų žmonių. Turi nemažai draugų, labai gerbi artimuosius, juos vertini. Esi labai organizuota, mėgsti viską planuoti, tau nepatinka spotaniškumai. Visgi tau vertėtų pabūti ne tokiai planuojančiai - juk gyvenime gražiausi dalykai nutinka netikėtai. Todėl pasistenk mažiau planuoti, o daugiau veikti, pažindintis su žmonėmis.

BIRŽELIS. Tavo gyvūnas yra GYVATĖ. Gyvatė dažnam reiškia paslaptingumą, kartu patrauklumą. Esi paslaptingoji, kurią nelengva perprasti. Esi ganėtinai tyli, tau labiau patinka stebėti aplinką, tačiau tau reikėtų tvirtinti ryšius su kitais, nes gali tapti vieniše. Todėl verčiau pabūk komunikabilesnė, daugiau reiškis - tu gali pasiekti daug, tau tereikia būti drąsesnei. Tavo gyvenimas kupinas nuotykių ir įvairiausių nutikimų. Mėgsti laisvę, tau nepatinka būti priklausomai nuo kitų. Nesi linkusi demonstruoti neigiamų jausmų, todėl to reikalauji ir iš kitų. Apskritai, esi labai savarankiška ir nenori būti įsprausta į rėmus. Tau patinka buvimas gamtoje, nemėgsti sedėti vienoje vietoje.

LIEPA. Tavo gyvūnas yra ERELIS. Erelis sietinas su greičiu, kilnumu. Esi lyderė iš prigimties, tau patinka vadovauti, įsakinėti, liepti. Nors daug kam gali pasirodyti griežtoka, visgi giliai širdyje esi labai geranoriška asmenybė, tau patinka švelnus bendravimas. Patarimas - nebijok atverti savo šiltosios pusės, mat kitiems gali atrodyti kiek šaltoka. Nors esi rami, tačiau visada pakovosi už save, savo įsitikimus, niekada neapsileisi. Turi tvirtą poziciją ir neleidi kitiems jos griauti. Kitiems gali pasirodyti pasipūtusi, į visus žvelgianti iš aukšto, tačiau iš tiesų esi labai paprasta, dievini malonius pokalbius jaukioje kompanijoje.

RUGPJŪTIS. Tavo gyvūnas yra... ELNIAS. Tavo galvoje verda šimtai idėjų, esi labai iniciatyvi. Dažnai būni tikra kompanijos siela - tau patinka atkreipti į save dėmesį, mėgsti pasakoti įvairias istorijas. Vis dėlto esi linkusi vertinti kitus pagal išvaizdą - tai neretai tai sutrukdo į gyvenimą įsileisti puikius žmones.

RUGSĖJIS. Tavo gyvūnas yra... KUPRANUGARIS. Kupranugariai yra aktyvūs, dievina keliones, naujus potyrius, mėgsta susipažinti. Yra draugiški, nuoširdūs, su visais maloniai bendrauja. Gali daug ką papasakoti, tačiau nemėgsta būti dėmesio centre. Tau patinka pokštauti, o save stengiesi apsupti tais žmonėmis, kurie tau keltų šypseną, būtų malonūs, geranoriški. Dažniausiai nesi linkusi liūdėti ar virkauti, to paties reikalauji ir iš žmonių, esančių šalia.

SPALIS. Tavo gyvūnas yra GANDRAS. Esi labai sąžininga, geros širdies, šeimyniška. Nesi linkusi kopti karjeros laiptais, tau labiau patinka kurstyti šeimos židinį, rūpintis artimaisiais. Tave daug kas mėgsta, mat daugeliui sugebi būti geranoriška, visada pasiteirauji, kaip kam sekasi, ar nereikia pagalbos ir t.t.

LAPKRITIS. Tavo gyvūnas yra VOVERĖ. Esi labai veikli, trykšti energija, tau nebūdinga anksti senti. Gali daryti daug darbų vienu metu ir dėl to visai nesiskundi - priešingai, tau tai teikia vieną malonumą. Tau prognozuojama puiki ateitis, mat gebėsi susitvarkyti su iškilusiomis kliūtimis ir sparčiai kopsi karjeros laiptais.

GRUODIS. Esi VARNAS. Turi nemažai draugų, mat esi bendraujanti, tavimi galima pasitikėti. Nemėgsti konkurencijos - ji tau kelia nereikalingą spaudimą, nesi linkusi varžytis. Dažnai bijai į savo gyvenimą įsileisti jausmus - o veltui, mat artimas žmogus tau suteikia didžiausią pasitenkinimą. yvenime gali daug ką ištverti - net ir sunkiausiu periodu nesiskundi, nedejuoji. Niekada nepaliksi tau artimų žmonių likimo valioje ir nesistengsi kažko sumenkinti. Nemėgsti įsakinėti ar išsišokti, neretai tau patinka pabūti šešėlyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis