6 dalykai, kurių vaikinai norėtų iš merginų

Vaikinai turi nemažai reikalavimų... Ar į juos visus būtina atsižvelgti? Spręsti tau, tačiau sužinoti, ko vaikinai norėtų iš merginų, juk labai smalsu...

1. Pasitikėjimo. Mes nešnekame apie tai, jog vaikinas turi tavimi pasitikėti, kai išeini su draugėmis į miestą. Vaikinai trokšta tavimi pasitikėti įvairiapusiškai: jie irgi nori pasipasakoti, atskleisti tau paslaptis, pasitarti ar pasiguosti.

2. Palaikymo. Jei jam dabar - juodžiausios dienos gyvenime, daugiau nei bet ko to metu jam reikia tavo palaikymo. Ir taip, vaikinai YRA jautrūs, tik prisidengę vyriškumo kauke jautrumą puikiai maskuoja.

3. Ambicingumo. Tai ne kvailokos motyvacinės citatos, talpinamos Facebooke. Vaikinai trokšta, jog mergina siektų savo tikslų ir būtų motyvuota keistis, tobulėti, augti. Retokai rasime vaikiną, kuris norėtų, kad mergina sedėtų it pelytė po šluota...

4. Supratingumo. Jei vaikinas pavargęs, jis dažniausiai nėra linkęs kalbėti. O kai kurios merginos iš vaikino peša kiekvieną žodį... Todėl vaikinai norėtų, jog merginos juos supratų ir pasistengtų patylėti, kai šie jaučiasi itin pavargę.

5. Dalinimosi vertybėmis bei požiūriu. Pasakymas pliusas minusą traukia, pripažinkime, ne visuomet tinka... Daugeliu atvejų būtent skirtumai ir išskiria poras. Todėl ir vaikinai trokšta rasti tą, su kuria galės dalintis viskuo. Ir taip, jie net norėtų su mergina pasiginčyti - kas sakė, jog mes turime visuomet nusileisti jiems?

6. Minčių skaitymo. Taip, skaityti mintis gali nebent... na, niekas negali, tačiau suvokti, ko vaikinas to metu trokšta, gali ne kiekviena. O vaikinai to ieško - jiems svarbu, jog mergina būtų supratinga ir suvoktų, kaip jis jaučiasi. Netiesa, jog vaikinams rūpi vien fizinis artumas - daug svarbiau jiems surasti tą, su kuria būtų galima ir tylėti.

Na, ar nesutampa tai su mūsų, merginų, troškimais?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis