8 dalykai, kuriuos turi padaryti prieš Naujus metus

Ateinant Naujiems metams ne viena iš mūsų susimąsto apie praėjusius ir ateinančius metus. O ką kiekvienai merginai yra būtina padaryti prieš Naujuosius?

1. Susitvarkyk spintą. Kaip pasitiksi naujuosius metus, nesusitvarkiusi savo drabužinės? Naujas sezonas - nauji aprangos deriniai, todėl padaryk spintoje didžiąją pertvarką ir susitvarkyk spintą taip, jog paruoštum ją naujajam sezonui.

2. Pasirašyk kitų metų planus. Planuoji kažko siekti? Trokšti pokyčių? Psichologai pataria: tam padeda rašymas. Juk daugiau lengviau laikytis tikslo, kai ant popieriaus lapo matai aiškiai surašytus savo planus bei norus.

3. Nepamiršk pasveikinti tų, kuriuos esi pamiršusi. Sena draugė? Toli gyvenantis senelis? Primiršta pusseserė? Neužmiršk tų, kurie tau yra brangūs ir pasveikink juos. Juk tai jiems gali būti didžiausia šventinė staigmena.

4. Susitvarkyk kosmetinę. Kosmetinę būtina susitvarkyti reguliariai, kas mėnesį, tačiau jei vis atidėlioji šį darbą, suskubk ateinant naujiems metams. Išsiplauk kasdien naudojamus šepetėlius, išmesk nenaudojamas kosmetines priemones ar pasenusius kvepalus. Kam kaupti senienas?

Kosmetika
Kosmetika
Fotolia nuotr.

5. Perskaityk knygą. Nusistatyk limitą - iki naujų metų BŪTINAI turi perskaityti nors vieną knygą. Naujus metus pasitiksi sužinojusi kažką naujo ir praturinusi savo vidinį pasaulį. Ir gal tai bus slaptas pasižadėjimas kitais metais daugiau skaityti?

6. Apmąstyk, kokie norėtum, jog būtų kiti metai. Pagalvok, ar tai, kas vyko šiais metais, tave džiugino, tobulino, išmokė naujų dalykų? Ateinant naujiems metams apmastyk, ką galėtum pakeisti savo gyvenime, jog šis taptų dar geresnis.

7. Pradėk taupyti pinigus. Rodos, banalus ir paprastas dalykas - kiaulės taupyklės naudojimas, tačiau ji visuomet padės pritrūkus pinigėlių. Todėl nepamiršk pataupyti. Išleisk mažiau pinigų menkniekiams - kavai mieste, nenaudojamoms kosmetikos priemonėms ar drabužiams, kurių vistiek nenešiosi. Rūpinkis savo finansais, nes kuo anskčiau tai pradėsi daryti, tuo lengviau bus ateityje.

Kiaulė taupyklė
Kiaulė taupyklė
Fotolia nuotr.

8. Suplanuok kelionę. Jei nespėsi nuvažiuoti kažkur šiais metais, jau dabar pradėk planuoti ateinančių metų kelionę. Nesvarbu, ar tai būtų tolima, ar visai artima kelionė - rink draugų būrį ir kartu planuokite išvyką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis