6 būdai, kaip pelnyti kitų žmonių simpatijas

Manai, pelnyti simpatijas gali tik išvaizdūs žmonės? Klysti, nes vidinis žmogaus pasaulis, jo bendravimo manieros ir mandagumas daug labiau žavi kitus. Tad kokie yra šeši būdai, kuriais pasirėmusi pelnysi kitų simpatijas?

Nesistenk vaidinti

Vaidybą palikime teatrui, todėl kiek galėdama stenkis būti natūrali. Pasitikėjimas savimi gimsta tik tuomet, kai nusimeti kaukes ir tampi tikrąja savimi. Atmink: visiems neįtiksi, nes tai neįmanoma, todėl verčiau stenkis sužavėti savo vidumi tuos žmonės, kurie tau yra brangūs ir svarbūs. Kam stengtis dėl tų, kurie nesistengia dėl tavęs?

Nedramatizuok situacijų

Venk ypatybės viską dramtizuoti. Pavyzdžiui, draugė tau pasakė, jog šiandien lis, o tu kitam draugui perpasakoji, jog šiandien nusimauto siaubinga audra. Taip, situacijų dramatizavimas daugiau yra charakterio bruožas, tačiau išmokti valdyti šią ne pačią geriausią savybę irgi galima.

Stenkis neapkalbinėti

Kai kurie žmonės teigia, jog apkalbėti net gali būti sveika, nes taip yra išliejamos susikaupusios neigiamos emocijos. Visgi su apkalbomis būk atsargi - niekada negali žinoti, kada kalbos apie tavo apkalbas pasieks tą žmogų, ant kurio pili purvus. Todėl venk apkalbų ir nesivelk į situacijas, kuriose yra apkalbami žmonės.

Išmok valdyti savo emocijas

Taip, mes, merginos, dažnai esame emocingesnės už vaikinus, tačiau negalime šia savybe piknaudžiauti. Jei tau ne baugusis PMS, o vistiek elgiesi it dramos teatro aktorė, susirūpink. Mažiau dramų, daugiau smagaus laiko.

Nedaugžodžiauk

Plepumas gal ir nėra pati blogiausia savybė, tačiau kai žodžius pradedi berti it žirnius, pašnekovas gali pasimesti. Būti atvirai - sveikintina, tačiau tik tuomet, kai pašnekovui neiškloji visos savo gyvenimo istorijos. Priešingu atveju tampi jam nuobodi ir pagyrūnė.

Nesistenk atrodyti pernelyg lipšni

Komplimentas, pagyra, malonus tonas - visa tai sveikintina, tačiau tik tuomet, kai to nėra pernelyg daug. Todėl švelnumą ir malonybes bendravime naudok su saiku. Žmonės yra linkę permatyti tuos, kurie elgiasi nenatūraliai.

Nekalbėk vien tik apie save

Žmonės, kurie kalba vien tik apie save, yra palaikomi ne vien savimylomis. Su tokiais žmonėmis paprasčiausiai nebesinori bendrauti. O tu juk nori, jog su tavimi žmonės maloniai bendrautų ir susitikę kitą kartą? Todėl pasakojimus apie save palik tik geriausiems draugams, o su nauju žmogumi verčiau užmegzk pokalbį apie jums abiems įdomius dalykus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis