Asmenybę išduos... tavo odos tipas (FOTO)

Manai, jog tavo odos tipas išduoda tik tai, kokį veido kremą tau rinktis ar į kokias odos problemas būtina atkreipti dėmesį? Ne visai! Tavo odos tipas išduoda ir tai, kokia esi iš tiesų. Rask savo odos tipą ir paskaityk apie save.

Jei tavo oda labai riebi... Oda linkusi riebaluotis, dažnai tenka ją valyti sausomis servetėlemis? Jei tavo oda gana riebi, esi nuoširdus ir praktiškas žmogus. Apie tokias merginas sakoma - ūkiškos merginos. Iš tiesų, jos tvarkingos, racionalios, greitai reaguoja į situacijas. Jos labai emocingos, todėl neretai užsidega tarsi degtukai. O nuraminti jas sunkoka, nes yra gana dramatiškos.

Riebią odą turi Renee Zellweger.

Renee Zellweger
Renee Zellweger
Vida Press

Jei tavo oda - itin sausa... Itin sausa oda išduoda ne tik vandens trūkumą organizme - esi labai jautri ir viską imi giliai į širdį. Gali įsižeisti ir dėl mažiausio menkniekio... Jei kažkas tau pasako kokį nors griežtesnį žodį, labai skaudžiai sureaguoji. Vis dėlto esi žmogus, turintis didelę širdį, tačiau savo vidinį pasaulį atskleidi tik tiems, kurie nuoširdžiai tavimi domisi, gerbia.

Adele turi odą, kuri linkusi sausėti.

Adele
Adele
Vida Press

Jei tavo oda itin jautri... Tavo oda jautriai reaguoja į saulę ar didelį šaltį? Esi tikra pagalbininkė, kuri negali atsakyti žmonėms. Nežinai žodžio ne, todėl dažnai pakliūni į situacijas, kurios nėra pavydėtinos. Kažkam kažką prisižadi, o ištęsėti negali... Paprasčiausiai negali visko įvykdyti vienu metu. Esi lėtesnio charakterio, tau sunku greitai susiorientuoti.

Jei tavo odą dažnai išberia... Suvalgei šokolado ir tuoj pat tavo odą išbėrė spuogeliais? Esi perfekcionistė. Tokias merginas sieja tai, jog jos nemažai reikalauja iš kitų žmonių ir savęs pačių, todėl dažnai nukenčia dėl savo užmojų. Viskas joms turi būti tobula, o jei kažkas nepavyksta, tuomet pasaulis griūna. Dažnai tokios merginos ieško ramybės, harmonijos, tačiau joms tai sekasi sunkiai.

Jei tavo oda normalaus tipo... Normalų odos tipą turinčios merginos laimingiausios ne vien dėl to, jog rūpintis savo oda joms reikia mažiausiai. Jos tikros žvaigždės, kurios nuolat yra apsuptos žmonių. Visgi jos - tikros moralizuotojos, todėl jei joms kažkas nepatinka, būtinai tai pasakys ir dar atskaitys moralą. Jos niekuomet netyli, kai turi ką pasakyti. Baimė joms tikrai nėra būdinga...

Kylie Jenner veido oda - kone tobula.

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Jei tavo odą nuolat meta raudonis... Nuolat raudonuojančios merginos yra tikros linksmuolės, kurioms būdingas labai puikus humoro jausmas. Jos tikros kompanijos sielos - pasakoja linksmas istorijas, anekdotus ir nepalieka abejingų. Beje, jos turi ganėtinai daug gerbėjų, nes moka patraukti dėmesį. Tačiau jos puikiai sugyvena ir vienos su savimi - baimė būti vienoms joms negresia.

Į raudonį linkusią odą turi Jennifer Lawrence.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Jei tu - strazdanelė... Strazdanos ne tik puošia, bet ir atskleidžia apie tave pačią nemažai dalykų. Pavyzdžiui tai, jog esi linkusi veltis į nuotykius, kurie gali baigtis nemalonumais. Strazdanėlės dažnai gali būti gana konfliktiškos, tačiau visuomet apgins tą, kurios joms rūpi. Taip pat ir su jų nuomone - jos gali ginčytis ki nukritimo, ir visai nesvarbu, jog nėra visiškai teisios. Su jomis sugyventi nelengva, tačiau faktas, jog niekuomet nebus liūdna.

Strazdanotą odą turi Lindsay Lohan.

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis