Mūsų išvaizda: 5 dalykai, kurie gąsdina vaikinus

Brr... Vaikinai išgąstingomis akimis žiūri būtent į šiuos penkis merginų išvaizdos dalykus. Ar tau šie išvaizdos niuansai pažįstami?

1. Peroksidu nualinti plaukai. Šviesiaplaukės kartais persistengia ir padaugina plaukų dažų, o tai nėra gerai nei jų plaukų sveikatai, nei tuo labiau išvaizdai. O ir vaikinai yra linkę pastebėti pažeistus, nualintus plaukus, kuriems verkiant reikia balzamo ar kaukės. Todėl jei pasiryžai dažyti plaukus šviesiai, atidžiai rinkis dažus ir nepersistenk su peroksidu. Juk nori sveikų plaukučių ir susižavėjimo šūksnių?

2. Per daug aptempti drabužiai. Kiekvienos merginos figūra - graži, tad vaikinas būtų kvailas, jei komentuotų lašinukus ant tavo pilvo ar kojų. Tačiau jei renkiesi figūrą neatitinkančius drabužius, prašauni ne tik su stiliumi. Yra daugybė aprangos pavyzdžių, kurie nestorina ir neišryškina problemiškų kūno vietų. Net jei neturi manekenės figūros, gali apsirengti labai gražiai ir stilingai! O pernelyg atviri drabužai... verčiau palik juos spintos glūdumoje.

3. Raganos nagai. Ilgi nagai - gražu, kai tvarkingai ir estetiškai atrodo, tačiau vaikinai niekaip negali suprasti merginų, kurių nagų ilgis siekia metrą. O jei tie nagai (kaip dažniausiai ir būna) yra netikri, tuomet vaikinai tikrai išpučia akis. Dar blogiau, daugelio vaikinų atžvilgiu - nešvarios panagės. Tiesa, tokia nevalyvumo išraiška pasireiškia ir vaikinams, tad šiame dalyke abi lytis visiškai lygios...

4. Plaukuotos pažastys ar kojos. Vaikinai sako, jog nieko nėra baisiau už merginos plaukelius ant kojų ar pažastų. Nors natūralumo banga šiuo metu ant bangos, vis dėlto vaikinai tokių plaukuotų merginų nėra linkę vertinti teigiamai. Anot jų, svarbu, jog mergina būtų švariai nusidepiliavusi tiek pažastis, tiek kojas.

5. Kabareto šokėjos makiažas. Itin ryškus makiažas, vaikinų nuomone, ne paryškina merginos bruožus, o juos sudarko. O juk makiažas turėtų atlikti visai kitą efektą... Todėl per ryškus makiažas - tik vakarui! Beje, ir su vakariniu makiažu nereikėtų persistengti...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis