Kas tavęs laukia 2016 metais? Prognozė pagal gimimo datą

Ateinantys Ugninės Beždžionės metai žada būti išskirtiniai. Bendros prognozės teigia, jog bus nemažai permainų, kelionių bei naujų pažinčių. Tačiau konkretesnę savo kitų metų prognozę sužinosi radusi savo gimimo datą. Kas laukia tavęs asmeniniame fronte?

1990 - 1994 metai

1990 m. - ateinantys metai tau bus lemtingi savęs pažinime. Gali būti, jog suprasi, kokiu keliu nori eiti ir ką daryti gyvenime. Tau gali padaryti įtaką naujai sutiktas žmogus arba tas, kurį pažįsti jau senokai. Visko gali būti, jog tavęs laukia permainos ir asmeniniame gyvenime. Jei draugauji su vaikinu, prognozuojamos skyrybos, tačiau jos įvyks tik tokiu atveju, jei pati to norėsi. O jei esi laisva, gali būti, jog tavo dėmesį patrauks... kaimynas.

1991 m. - vis svarstysi, ar eini tinkamu gyvenimo keliu. Tavo galvoje nuolat suksis daugybė minčių, kurios neleis miegoti. Būtent poilsio tau ateinančiais metais ir trūks. Norėsis ramybės, tačiau negalėsi susikaupti. To padaryti tau neleis kiti žmonės, kurie norės daug dėmesio iš tavęs. Stenkis padalinti tą dėmesį visiems po lygiai.

1992 m. - ateinančius pusę metų jausiesi kiek pasimetusi. Sunku pasakyti, kodėl taip bus - galbūt abejosi savo jėgomis, o gal paprasčiausiai jausiesi prislėgta. Tačiau kitas pusmetis tau prognozuojamas kur kas linksmesnis. Žadamas susitikimas su žmogumi, kuris tau taps labai artimas. Tačiau nebūtinai tai bus meilės ryšys - gali sutikti ir labai gerą draugą, pašnekovą.

1993 m. - meilės frontas bus nepalyginti audringesnis nei mokslų bei darbų. Profesinėje srityje jausiesi stabiliai - stengsiesi mokytis, daug dirbsi. Tačiau meilės srityje bus veiksmo: eisi į pasimatymus, flirtuosi ir labai savimi pasitikėsi. Galima labai smagi ir nemažai žadanti pažintys su kažkuo, kas įstrigs giliai tavo širdyje.

1994 m. - 1998 metai

1994 m. - kažkas tavo širdyje vis kirbės. Jausiesi pasimetusi, dažnai nežinosi, ko nori. Tave bandys nuraminti tau artimi žmonės, tačiau nesileisi jų raminama. Tik po kelių mėnesių jausiesi užtikrintesnė, tavo viduje įsivyraus ramybė. Visgi tau šie metai prognozuojami neramūs. Norėsi visur dalyvauti, su visais bendrauti. Tiesa, toks aktyvumas nebus tau teigiamas. Mat taip lakstydama gali susilpninti savo imunitetą.

1995 m. - Ugninė Beždžionė tavyje pažadins tikrą ugninę mergaitę. Greitai įsiplieksi, tačiau taip pat greitai ir nurimsi. Reikėtų tramdyti savo emocijas, mat tai gali nepatikti kitiems žmonėms. Metų gale tau žadama ilga kelionė, kuri sukels tau puikias emocijas ir paliks neišdildomų įspūdžių.

1996 m. - tavo nuotaika nuolatos svyruos. Vieną dieną norėsi keliauti, kitą gulėsi lovoje žiūrėdama į lubas. Tai erzins aplinkinius, todėl pabandyk susivokti savyje ir kiek nurimti. Venk ilgo naktinėjimo ar audringų švenčių. Verčiau susikoncentruok į tai, kas svarbu: mokslai, darbai, geriausi draugai, tėvai.

1997 m. - buvimas su tau mielais žmonėmis tau bus tarsi balzamas širdžiai. Naujų pažinčių neieškosi - užteks to, ką turi. Vis dėlto gali būti, jog tave nauji žmonės patys suras. Todėl būk pasirengusi, jei prie tavęs prieis žavus nepažįstamas vaikinas. Pasiruošk būti drąsesne, labiau užtikrinta savimi.

1998 m. - turėsi daug darbo, bet mažai laiko. Kaip viską suspėti? Nepanikuok ir išlik rami. Būtent ramybės ir stabilumo ateinančiais metais tau norėsis labiausiai. Geriausiai jausiesi savo draugų kompanijoje, ramiai leisdama laiką. Vakarėliai - ne tau.

1999 - 2003 metai

1999 m. - jei ateinantį pusmetį jausiesi lyg pakylėta, tai rudens sezonu tave apims apatija. Kaip nepasiduoti neigiamoms emocijoms? Suvok, jog viskas praeina. Be to, aplink tave visuomet bus žmonių, kurie tave visapusiškai palaikys. Tiek tėvai, tiek draugai, tiek... naujas vaikinas. Arba senasis, su kuriuo ateinančiais metais puikiai sutarsi.

2000 m. - konfliktuosi su tėvais. Kodėl? Tėvams neįtiks tavo požiūris į daugelį dalykų, o tu norėsi maištauti. Atmink, jog dažni konfliktai nepadarys tavo gyvenimo geresnio. Būk atidesnė: moksluose būsi išsiblaškiusi. Visgi draugų kompanijoje būsi numeris vienas - su tavimi norės bendrauti daugelis, o telefonas vis netils.

2001 m. - šie metai tau prognozuojami kaip labai sėkmingi. Būsi populiari savo draugų kompanijoje, gana lengvai rasi draugų. Todėl tikrai daugelis laikys tave sėkminga panele. Ir pati viduje jausiesi užtikrinta, tau bus gera gyventi.

2002 m. - daugiau dainuok ir šok, mat tave gali užplūsti kiek neigiamos emocijos. Žiemos sezonu kažkas tave neramins, trokšti patirti daugiau nuotykių, tačiau vis nesiseks. Mieliau rinksiesi ramų laiką su knyga, nors pavydžiai peržiūrinėsi draugų nuotraukas socialiniuose tinkluose.

2003 m. - kažkas tave paskatins daugiau skaityti ir orientuotis į mokslus. Tavęs neišblaškys jokie pašaliniai veiksniai - net naujoji simpatija... O ji tikrai tavo pasaulyje atsiras. Prognozuojama, jog tai nutiks pavasario sezonu. Todėl būk pasiruošusi virpuliukams krūtinėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis