Šypsokis: tai daug ką pasakys apie tavo asmenybę (FOTO)

Ne veltui veidotyros specialistai taip akcentuoja šypseną. Juk tai, kaip mes šypsomės, rodo ne tik mūsų nuotaikas, tačiau ir tai, kokios esame iš tiesų. Kokia yra tavoji šypsena? Plati, smulki, o gal vidutinio dydžio? Rask panašiausią ir paskaityk apie save. Žvaigždžių šypsenos išduos charakterio savybes!

Itin idelė šypsena. Esi atvira pokyčiams, naujovėms bei nepatirtiems potyriams. Su žmonėmis visuomet bendrauji nuoširdžiai, draugams esi atvira. Vargu, ar tave kas pavadintų paslaptinga ar uždara. Plati šypsena reiškia viena - labai jaukus ir šiltas žmogus. Ir, beje, labai trauki vaikinų dėmesį!

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press

Didelė ir plati šypsena.
Tokią šypseną dažniausiai turi tikros karjeristės. Tai - ambicingos ir principingos asmenybės, kurioms neegzistuoja žodis negaliu. Jei tavo šypsena didelė ir itin plati, tuomet tikrai žinai, ko nori iš gyvenimo. Tiesa, kartais gali būti kiek susireikšminusi - matyt, dėl savo principingo būdo.

Julia Roberts
Julia Roberts
Vida Press

Normali šypsena. Jei turi nei smulkią, nei labai plačią šypseną, esi tas viduriukas, kuris dažniausiai prisitaiko prie aplinkybių. Nemėgsti išsišokti, tačiau tikrai nesi tylenė. Su dauguma esi draugiška, stengiesi nekonfliktuoti ir nerodyti ožiukų. Kitą vertus, turi nemažai kaukių. Su vienais elgiesi vienaip, su kitais - kitaip. Vertėtų pabūti kiek atviresne.

Tokią šypseną turi Kendall Jenner

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Smulki šysena. Smulkutę šypseną turinčios merginos dažniausiai yra čiauškutės pleputės. Tačiau jos niekuomet nebus tos, kurios garsiai kalbės apie savo problemas. Jos - kuklesnės, ne tokios drąsios, tačiau labai atsakingos ir punktualios. Dažniausiai tokią šypseną turinčios panelės yra ramesnio būdo, mieliau renkasi buvimą vienumoje nei didelę kompaniją.

Tokią šypsena turi Karlie Closs

Karlie Kloss
Karlie Kloss
Vida Press

Smulki, tačiau plati šypsena. Rodos, kartu su savimi nešiojiesi paslaptį. Esi labai aktyvi, tačiau linkusi pasiduoti nuodėmėms. Antrąją dietos dieną neatsisakysi pyragėlio. Dažnai pradedi darbus, tačiau jų nepabaigi... Todėl esi nelabai atsakinga. Kitą vertus, su tavimi laaabai linksma, dažnai esi kompanijos siela.

Tokią šypseną turi Cara Delevinge

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis