7 žinutės, kurių nederėtų siųsti vaikinui

Žinutės ne tik palengvina mūsų bendravimą, bet ir neretais atvejais jį sugadina. Ko neturėtum rašyti žinutėje, ypač savo vaikinui?

1. Pirmai parašyti, jog MYLI. Nėra lengva prisipažinti, jog myli, tačiau lengviau tai padaryti per žinutes nei realybėje? Venk tokio mąstymo - juk vieną kartą ištarusi šią frazę, atgal nebesusigrąžinsi. Todėl verčiau saldų žodį ištark žiūrėdama mylimam žmogui į akis, o ne į mobiliojo telefono ekraną.

2. Parašyti, jog atšauki planus. Planų atšaukimas - tikras susierzinimas vaikinui (ir bet kokiam kitam žmogui), todėl dar blogiau padarysi, jei planus paskutinę minutę atšauksi žinute. Daug geriau pasakyti tai realybėje arba paskambinus. Juk taip galėsi išdėstyti visą situaciją, kodėl nutiko taip, jog negali susitikti.

3. Teirautis apie santykių padėtį. Aiškintis santykius žinute - uždraustas reikalas. Dar blogiau, jei bandysi žinučių pagalba išsiaiškinti: ar tikrai mes draugaujame, kas mes esame, ar rimti mūsų įsipareigojimai ir panašiai. Taip galima prisidaryti tik dar daugiau painiavos.

4. Atsiprašinėti. Nesakome, jog atsiprašinėti yra blogai. Tačiau kai vartoji šį žodį dėl menkiausio dalykėlio (pavyzdžiui, kai spektaklis, kurio bilietus padovanojai vaikinui, netikėtai atšaukiamas), tuomet jis praranda prasmę. Ypač, kai yra parašytas žinute.

5. Pradėti ginčą. Jei ir ginčytis - tai tik realybėje. Žmogus iš žinutės turinio negali atspėti tavosios emocijos, todėl jis gali per aštriai sureaguoti, ar priešingai - į rimtą pyktį numoti ranka.

6. Pasveikinti su gimtadieniu. Sveikinti sau brangų žmogų su gimtadieniu žinučių pagalba - kvaila ir neapgalvota. Gimtadienis - svarbi šventė, todėl net jei tau artimas žmogus toli, pasinaudok vaizdo skambučių pagalba. Arba atsiųsk jam trumpą savo vaizdo įrašą - tikrai geresnė idėja nei sveikinimas žinute.

7. Išsiskirti. Pats blogiausias dalykas - pasakyti sudie žinute. Taip, galbūt tai atrodo lengviausia, tačiau tai tarsi nubraukia viską, ką patyrėte. Todėl jei nusprendėte žengti lemtingą žingsnį, susitikite ir garbingai nutraukite savo santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis