Merginos, pasisaugokite: šiais 3 mėnesiais gimusios 2018 m. gali sulaukti nesėkmių

Nenorime gadinti nuotaikos, tik įspėti. Tris iš dvylikos mėnesių gimusių merginų ateinančiais geltonojo šuns metais gali laukti nesėkmės, kurios arba sustiprins, arba paliks ne kokius išgyvenimus. Būtinai paskaityk.

VASARIS. Vasarį gimusioms ateinantys metai, ko gero, bus patys skaudžiausi. Gali būti, jog vasarį gimusios pagaliau suvoks, tarp kokių žmonių buvo visą šį laiką - nemylinčių, negerbiančių, pavydinčių. Šį mėnesį gimusioms derėtų atidžiau peržvelgti savo draugų sąrašą - galbūt yra tų, kuriems neverta būti jame. Taip pat vasarį gimusioms iškils sunkumų sprendžiant asmenines problemas, mat dažnai jausis irzlios, piktos ir negebės suprasti savo artimųjų. Ateina nelengvas metas, tačiau vertėtų nesusikoncentruoti į blogumus ir visur stengtis išlaikyti optimizą. Blogai nusiteikti neverta - kad ir kokie nemalonumai grėstų, šį mėnesį gimusios greitai ras galimybę, kaip juos išspręsti.

Rugpjūtį gimusių gyvenimo ritmas niekuomet nebuvo itin aktyvus. Ateinančiais metais gimusios šį mėnesį pasijus it karuselėje - gyvenimas jas tai išmes aukštyn, tai leis žemyn. Gali būti, jog kils nesklandumų profesinėje veikloje - pasirinkta kryptis netenkins, bus prarastas darbas arba kils ginčų su kolegomis. Ne itin sėkminga rugpjūtį gimusioms bus meilės sritis, prognozuojama, jog jų gali laukti skaudžios skyrybos metų viduryje. Norint išvengti skaudžių likimo kirčių, būtina stebėti aplinką. Šį mėnesį gimusioms ateinančiais metais patariama vis dažniau apsižvalgyti aplinkui. Žmonės, kurie juos sups, gali tapti itin priešiški. Prognozuojama, jog ateinančiais metais gali išduoti net patys geriausi draugai, o tai lems skaudžius išgyvenimus. Meilės srityje rugpjūtį gimusių laukia išbandymai, mat jų antroji pusė gali būti linkusi į neištikimybę, o neturintiems antrosios pusės meilės paieškos gali tapti labai skaudžios.

Lapkritį gimusioms šiuo metu ne pats ramiausias metas. Ir viskas dėl to, jog joms prognozuojami kivirčai su artimais žmonėmis. Nors lapkritį gimę, kad ir kokie išaukštinantys save bebūtų, neretai geba užglaistyti kylančius ginčus su artimais žmonėms, iki Naujų metų taps tikrais aršuoliais. Deja, bet artimi žmonės nebus linkę nusileisti, todėl galimi rimti barniai su šeima, mylimuoju ar artimais draugais. Gali būti, jog neigiamai lapkritį gimusias veiks šaltėjantys orai - prastės sveikata, kibs peršalimo ligos, labai sausės oda. Vertėtų pasisaugoti ir stresinių situacijų, kurias patirdamos jos toli gražu neatsipirks keliomis nemigos naktimis. Įtampa lapkritį gimusias gali taip išbalansuoti, jog jos jausis visiškai išsekusios. Taigi vidiniai konfliktai bei sveikatos bėdos eis koja kojon su lapkritį gimusiomis. Ar tai reiškia, jog šį mėnesį gimusioms vertėtų sunerimti? Na, aklai kliautis nesėkmių prognozėmis nederėtų, tačiau pasaugoti save ir savo aplinką būtų neprošal.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis