Įdomios dovanos iki 5 eurų (IDĖJOS)

Beprotišku greičiu artėja didžiausios metų šventės. Dažnai būna situacijų, kai dovaną nupirkti turime mažai laiko ir pinigų, tačiau norime nustebinti kitą savo originalumu. Patariame, ką dovanoti neišleidžiant 5 eurų!

1. Laiškai artina žmones. Viena iš geriausių nematerialinių dovanų yra popierinis laiškas. Tik nepamirškite rašyti kuo nuoširdžiau, prisiminkite – gal tam žmogui jau seniai norėjote pasakyti kažką svarbaus, atsiprašyti, o gal pagirti ar tiesiog priminti bendrus jūsų nuotykius, keliones. Laiškas bus dar įdomesnis, jei pridėsite ir turimų adresato nuotraukų. Tai puikus būdas parodyti dėmesį ir pradžiuginti kitą!

2. Kalėdos kvepia mandarinais. Mandarinai jau tapo nenuginčijamu Kalėdų simboliu, daugelis neįsivaizduojame gražiausių metų švenčių be jų. Mandarinus galima padovanoti labai žaismingai, pavyzdžiui, galima ant jų priklijuoti, užrašyti po šaunų palinkėjimą, galima juos išpaišyti linksmais piešinėliais ar iš jų suklijuoti eglutę!

3. Padovanok poilsį! Vandens procedūros labai padeda atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius, tačiau jei pinigų kelialapiui į SPA neužtenka, galima padovanoti vonios druskos, kuri atrodo prabangiai, tačiau nėra brangi. Ją galima gražiai supilti į tuščią butelį ar stiklainį, taip pat padovanoti vonios pienelio ar savo rankomis pagamintą vonios burbulą (tai nėra sudėtinga, o mokymų kaip tai padaryti namų sąlygomis – pilnas internetas).

4. Riešutukai – gražu ir skanu! Labai patraukli ir meniška dovanėlė yra riešutai. Pavyzdžiui, ant graikiškų riešutų galima skaptuoti gražius palinkėjimus, o į tuščią riešutą įdėti raštelį su sveikinimu ir suklijuoti riešutą, kad atrodytų kaip nepraskeltas.

5. Šiluma iš vidaus. Labai žiemiška ir paprasta dovana yra arbata, tačiau jei ant kiekvieno arbatos pakelio esančių popierinių kvadratėlių užklijuotume savo lapelius su palinkėjimais – dovana taptų asmeniška ir jauki. Kiekvieną kartą pasibaigus šventėms paėmęs arbatos pakelį mūsų dovanos gavėjas perskaitytų palinkėjimą, kuris bent truputį praskaidrintų dieną.

6. Įdomus, rankų darbo atvirukas. Puikus priedas prie dovanos yra suasmenintas, rankų darbo atvirukas. Ant jo galime priklijuoti dovanos formos lapelių,, kuriuos atidarius/atplėšus matytume palinkėjimą artėjančių švenčių proga. Atvirukas gali atrodyti panašus į Advento kalendorių. Galima iškirpti iš nebereikalingos nuotraukos savo dovanos adresatą ir iškarpą klijuoti po nupiešta eglute viršuje užrašius ,,Ačiū, kad esi mano dovana‘‘.

Daugeliui žmonių smagiau gauti, nors ir pigesnę, bet mielą, netikėtą ir asmenišką dovanėlę. Pripažinkime, juk labai malonu skaityti laišką geriant karštą šokoladą ar suskaldžius riešutą rasti netikėtą palinkėjimą! Dovanokime kitiems dovanas, kuriomis parodytume savo meilę ir dėmesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis