Pasitikėk savimi: 4 būdai to pasiekti (FOTO)

Trokšti labiau pasitikėti savimi? Tai padaryti nėra labai sunku, tiesiog reikia žinoti keturias pagrindines taisykles. Pabandom?

1. Pabandyk dieną pradėti kitaip. Nuo pat momento, kai pramerki akis, pabandyk elgtis kitaip nei vakar. Būk drąsesnė, ryžtingesnė, daugiau klausinėk. Tiesiog pradėk elgtis kitaip nei elgeisi vakar. Sek savo elgesį, visuomet galvok, kaip bendrauji su žmonėmis.

2. Išeik iš komforto zonos. Skamba banaliai? Visgi tai tikrų tikriausia teisybė. Jei bijai išeiti iš saugios zonos (tavo draugų kompanija, namai, tėvų, giminių draugija), vargu, ar kažką laimėsi. Tau būtina įsidrąsinti ir žengti žingsnį pirmyn. Daryk tai, kas tau kelia baimę. Bijai kalbėti prieš auditoriją? Pagaliau pasiryžk ir prabilk. Bijai paskambinti savo simpatijai? Pagalvok, juk tai - tik skambutis. Ką jis gali pakeisti? Visuomet rask ne pretekstą, kaip nedaryti to, ko bijai, o priežastį, kodėl turėtum pasikeisti ir nugalėti baimę.

3. Turėk autoritetų. Autoritetų sekimas nėra stiliaus ar bendravimo manierų kopijavimas. Nebūtina aklai sekti savo dievaičiu ar dievaite, tačiau turėti į ką lygiuotis - sveikintina. Tik rinkis atsakingai - verčiau nesilygiuok į žvaigždutes, kurioms rūpi vien lėbavimai. Puikūs ir įkvėpiantys pavyzdžiai yra tie žmonės, kurie daug pasiekė meno, kultūros srityje. Paskaityk daugiau tokių žmonių interviu, semkis išminties, užsirašyk jų citatas.

4. Nevenk bendravimo, neatsiribok nuo kitų žmonių. Blogiausia, ką gali padaryti savimi nepasitikintis žmogus - tai ir toliau vengti bendrauti su kitais. Neatsiribok nuo draugų, bendrauk su pažįstamais, susipažink su naujais žmonėmis. Būtent pažintys ir plečia tavo akiratį, padeda tau labiau pasitikėti savimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis