Ką reiškia TAVO DOVANA?

Kalėdos - dovanų metas, todėl ir tu jau turbūt džiaugiesi gavusi dovanų. Jei tau dažnai dovanoja panašias dovanas, tai gali nusakyti nemažai apie tavo asmenybę!

Jei gavai daug saldumynų. Jei žmonės tau dovanoja saldainius, reiškia esi tikra linksmuolė - visada šypsaisi, esi geros nuotaikos, pasakoji anekdotus. Saldumynus dievinantys žmonės paprastai būna tikri energijos užtaisai.

Jei tau dovanojo daug grožio priemonių. Jei tau dovanoja kvepalus, kremus ar blakstienų tušus, esi labai mergaitiška asmenybė. Tiesa, jog geriau jautiesi ne vaikinų, o merginų kompanijose. Esi švelni, trapi asmenybė, gali greitai įsižeisti.

Jei tau dovanoja knygas. Jei dažnai dovanų gauni knygas, tuomet esi labai plačių pažiūrų žmogus. Gali drąsiai bendrauti ir su tau nepatinkančiu žmogumi. Niekuomet neparodysi, jog tu jo nemėgsti. Esi diskretiška, paprasta, nuoširdi ir nevaikštai iškelta galva.

Jei tau dovanoja drabužius, aksesuarus. Dažnai dovanų gauni drabužius? Esi gana praktiška, nemėgsti tuščiažodžiavimo. Saldybės - tikrai ne tau. Esi kietaširdė, turi labai tvirtus principus ir visuomet apigini savo nuomonę.

Jei tau daro staigmenas. Jei tave dažnai nustebina, reiškia, nebijai iššūkių. Apskritai, mažai ko gyvenime bijai. Jei užsibrėži tikslą - būtinai jį pasieki. Nekenti nesėkmių ir labai supyksti, jog kažkas šmėžuoja tavo kelyje.

Jei tau dovanoja namų apyvokos reikmenis, žvakes. Esi ta, su kuria visuomet malonu pasišnekėti, nes esi puiki pašnekovė. Esi jaukus, ramus žmogus, vakarėlių liūtės etiketė ne tau.

Jei tau dovanoja nuotraukų albumus, rėmelius. Jei tavo dovanoje yra nemažai su nuotraukomis susijusių atributų, reiškia, esi tikra kompanijos pažiba. Esi draugiška, patarianti, su visais geranoriška.

Jei tau dovanoja nestandartines dovanas. Gavai kažką tokio, apie ką kiti galėtų pasakyti tiesiog wow? Reiškia, esi žmogus, kuriam žmonės nebijo sakyti tiesą į akis. Tą patį darai ir tu - esi tiesi, atvira ir nieko nebijanti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis