6 neįprasti dalykai, kurie traukia vaikinus

Kartais tai, kas mums atrodo labai neįprasta, vaikinams yra tikras susižavėjimo objektas. Mes net nepagalvojome, jog vaikinai dievina, kai mes...

Žaidžiame kompiuterinius žaidimus. Kai kurių vaikinų teigimu, nėra nieko geresnio nei mergina, kuri žaidžia kompiuterinius žaidimus ir supranta meilę jiems. Vaikinams nėra nieko smagiau kaip sulošti partiją kartu su panele! O jei ji dar jaučia azartą žaisdama kompiuterinius žaidimus...

Turime šiek tiek riebaliuko ant pilvo. Nors šiuo metu sportiško kūno kultas yra ant bangos, ne visiems vaikinams patinka six - packas... Toli gražu ne visiems! Priešingai, vaikinams net patinka apvalesnis pilvukas, mat labai sportiškas, ryškų presą turintis pilvas jiems atrodo kiek vyriškas.

Kai mes nešiojame akinius. Nors akiniai daugeliui asocijuojasi su moksliukės įvaizdžiu, vaikinams akiniuotės dar ir kaip patinka. Tokios merginos joms atrodo išmintingos, pasitikinčios savimi ir... labai žavingos. Jie akiniuotėse mato kažką toookio. Todėl jei nešioji akinius ir vis dar dėl jų kompleksuoji, verta nurimti.

Kai kalbame su akcentu. Nors daugelis merginų yra linkusios savuosius akcentus rauti su šaknimis, vaikinai tai mato kaip išskirtinį bruožą. Akcentai, girdimi merginų kalboje, vaikinams asocijuojasi su neįprastumu, originalumu, savitumu. Todėl jei tavo kalboje ryškus akcentas, nebūtina jo slėpti bandant pritapti - būk originali!

Kai mes... bijome. Atrodo visiška nesąmonė? Didžiosios Britanijos mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, jog vaikinams patinka, kai mes atrodome kiek išsigandusios ir prašome jų pagalbos bei glaudžiamės prie jų. Taip jie pasijunta vyriškesni, juos džiugina tai, kad gali mus nuraminti, mums padėti.

Kai mes atrodome nusiplūkusios. Tai gali atrodyti visiškai keista, tačiau vaikinai dievina matyti mus po... sporto! Taip, taip, nors sau po sporto atrodome tikros baisuoklės, nė vienas vaikinas pritars, jog pavargusi po sportinės veiklos mergina atrodo labai žavingai. Ir net ta susivėlusi šukuosena bei raudonis ant žandų puikiai tinka!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis