Pošventinis laikotarpis: kaip vėl įšokti į vėžes?

Po švenčių daugelis jaučiasi apsunkę ne vien nuo maisto. Sunkios tampa ir mintys galvoje... Egzistuoja net pošventinis liūdesys, kuris daugiausiai čiumpa tas, kurioms šventės suteikė puikių akimirkų, kurias vėl norėtųsi pakartoti. Kaip po švenčių vėl sugrįžti į ritmą?

1. Pradėk sportuoti. Sportas, judėjimas, aktyvi veikla kovoja ne vien su papildomais kilogramais, bet ir pošventiniu slogučiu. Todėl nieko nelaukusi čiupk svarmenukus ir gulkis ant sportui skirto kilimėlio. Iš Jei lauke per šalta, gali laisvai sportuoti namuose. Tik apsirūpink tinkama apranga ir surask geriausią sporto treniruotę, kuri tau tiktų.

2. Gerk daug vandens. Ir tu po švenčių jauti sunkumą organizme? Jei nori vėl greitai atgauti formas ir išsivalyti organizmą, neribok savęs ir gerk daug vandens. Gerdama daug vandens ir pagražinsi veido odą, ir išvalysi organizme susikaupusius šlakus. Jei žiemą šalto vandens nesinori, pasišildyk jį ir įdėk į karštą vandenį citrinos griežinėlį - skanu ir sveika.

3. Panirk į mokslus. Šiuo metu - egzaminų ir atsiskaitymų metas, todėl pošventinį liūdesėlį tuoj pat nuvysi pradėdama mokytis, gilindamasi į savo pamokų ar studijų dalyką. Pamatysi, kai panirsi į mokslo pasaulį, tau menkai rūpės kiti dalykai. Tik nepersistenk - rask laiko ir atsipūsti, pailsinti galvą. Nepamiršk pasivaikščioti, pakvėpuoti grynu oru, susitikti su draugais ir tiesiog smagiai praleisti laiką.

4. Atsinaujink. Nauji metai ne veltui siejasi su pokyčiais. Todėl apsilankyk kirpykloje, nusipirk naujų drabužių, pradėk lankyti įdomų būrelį, dalyvauk seminaruose, susipažink su naujais žmonėmis. Jei praeitais metais tai atidėliojai dėl drąsos trūkumo, šie metai puikiai tinka padaryti tai, apie ką jau seniai svajojai. Jei nedrąsu, pakalbink draugę ar draugą, kurie kartu galėtų lankytis įvairiuose renginiuose. Imkis iniciatyvos pati, nes jei lauksi sudėjusi rankas, nebus nieko gero.

5. Atrask laiko sau. Laikas, skirtas vien tik sau, be galo svarbus. Kiekviena mūsų turime ritualų, kurie mus atpalaiduoja. Galbūt tai karšta vonia? Laikas su knyga? Pyragų kepimas? Tikrai turi bent vieną veiklą, po kurios jautiesi šviežesnė, o mintys prašviesėja. Pasistenk, jog po švenčių tokių veiklų būtų kuo daugiau. Nerasdama laiko sau rizikuoji ne tik pervargti, bet ir negrįžtamai sugadinti sveikatą. Todėl dažniau daryk tai, kas tave pailsina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis