5 bruožai, kuriuos turi sėkmingos merginos

Kodėl vieniems žmonėms sekasi, o kitus, kad ir kaip stengtųsi, vis lydi nesėkmės? Tai tikrai ne dėl to, jog jie gimė po laiminga žvaigžde.

Garsus JAV psichologas Scottas Milleris visai neseniai su psichologų grupe atliko tyrimą, kurio esmė buvo sužinoti sėkmingų žmonių pagrindinius bruožus.

Jokio pasyvumo. Pasyvumas, stovėjimas vienoje vietoje ir nenoras judėti primyn - didžiausias sėkmės priešas. Jei žmogus yra apatiškas jį supančiam pasauliui, nenori imtis naujų veiklų, nėra motyvuotas ar demotyvuoja kitus, už tokį pasyvumą jam bus atlyginta nesėkmėmis.

Vargas. Be sunkaus darbo nebus ir rezultatų, o dažnai norint daug pasiekti reikia gerokai nuvargti. Kiek į savo tikslą įdėsi pastangų - tiek ir turėsi. Psichologai pataria, jog blogiausias būdas - savęs gailėtis. Todėl vietoje verkšlenimo kelk sau aukštesnius standartus.

Jokio pavydo. Pavydas ne tik graužia žmogų iš vidaus, bet ir trukdo jam siekti savo tikslų. Būtina pavydą rauti su šaknimis, o pavydo šaknys yra nepasitikėjimas savo jėgomis ir baimė. Todėl jeigu dažnai pavydi kitiems, nemanyk, jog tai tiesiog tavo charakterio bruožas. Toks jausmas kyla iš užslopintų tavo pačios emocijų, su kuriomis būtina susitvarkyti.

Teisingos mintys. Tikriausiai esi girdėjusi pasakymą, jog mintys materializuojasi. Būtent taip ir yra, todėl išvalyk savo mintys nuo negatyvumo, skeptiškumo, kritiškumo ir ironijos. Kuo lengviau ir atlaidžiau į viską žvelgsi, tuo lengviau gyvensi.

Savarankiškumas. Sėkmingi žmonės nekreipia dėmesio į kitų kalbas ar patarimus, o vadovaujasi savo vidiniu balsu. Aplinkiniai tau negali daryti didelės įtakos - kiekvienas jų gyvena savo gyvenimą, į kurį ir turi orientuotis.

Ir pabaigai... sėkmės parduotuvėje nenusipirksi ir už didžiausius pinigus. Tai mūsų pastangų ir sunkaus darbo rezultatas, kurį būtina puoselėti nuolatos. Todėl pirmyn siekti savo tikslų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis