Garsių žmonių mintys išduos, kaip tau sekasi meilėje

Kokia tu santykiuose su vaikinais? Atlaidi, kovojanti, o gal pernelyg atvira? Garsių pasaulio ir Lietuvos žmonių ištartos citatos apie meilę sufleruos tavo meilės ateitį. Tereikia išsirinkti tau pačią artimiausią širdžiai, o tuomet skaityti aprašymą...

1. Jei myli žmogų, vadinasi, sutinki su juo pasenti. (Albert Camus)

2. Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies. (Gabriel Garcia Marquez)

3. Tas, kas myli tikėdamasis atlygio, veltui gaišta laiką (Paulo Coelho)

4. Kai myli... Tiki tuo, kas neįmanoma (Elizabeth Barret Browning)

5. Nuoširdžiai mylėti – vadinasi pamiršti save (Aristotelis)

6. Tiems, kuriems nesvetimas pykčio jausmas, nesvetimas ir meilės jausmas (Viktoras Hugo)

7. Meilė – tai du sujungti delnai. Ir gurkšnis vandens juose: gyvenimas. (Justinas Marcinkevičius)

8. Meilė tai – skylė širdyje (lanas Fletcheris)

9. Pirma meilės pareiga klausyti (Paulas Tilichas)

10. Audringos meilės reikia bijoti taip pat kaip neapykantos. Tvirta meilė visada aiški ir rami (Henry David Thoreau)

Jei pasirinkai...

Pirmą citatą. Esi labai rimtai į santykius žiūrintis žmogus ir tiki amžina meile. Visgi tiek aplinkiniai, tiek tavo vaikinai mato tave skrajojančia padebesiuose. Būtina į savo gyvenimą grąžinti realizmą.

Antrą citatą. Kadaise patyrei meilės skausmą. Jis tau tikrai nesvetimas. Tačiau žaizdas jau išsilaižei. Meilės srityje esi stipri ir nepalenkiama. Nebijai megzti santykių, kaip ir nebijai jų greitai nutraukti.

Trečią citatą. Meilės srityje esi atvira ir nuoširdi, tačiau atmink, jog pabūti šiek tiek paslaptingesne nėra blogas bruožas, ypač kalbant apie bendravimą su vaikinu.

Ketvirtą citatą. Meilėje esi pasiryžusi bet kam - patirti su mylimu žmogumi ypatingą nuotykį, persikraustyti į naują butą, šalį, kartu pasidaryti tatuiruotes. Meilė tau tarsi iššūkis.

Penktą citatą. Atiduodi save mylinčiam žmogui, tačiau dažnai nukenti dėl to, kad jis tavęs neįvertina. Tau būtų sveika šiek tiek pabūti egoiste.

Šeštą citatą. Netiki burkuojančių balandėlių meile. Supranti, jog santykiai nebūna tolygūs, todėl jiems būtini ir konfliktai, ir ginčai. Juk taip tik įvirtinsite tarpusavio ryšį, ar ne?

Septintą citatą. Aiškiai supranti, jog santykiuose svarbiausia ne aistra, o žiūrėjimas viena kryptimi. Būtent dėl to pasirenki tokius vaikinus, kurie yra geri tavo draugai, o ne vienadieniai simpatijos objektai.

Aštuntą citatą. Esi giliai įklimpusi meilės reikaluose. Gal net nelabai džiuginančiuose. Arba apskritai manai, jog nesi sutverta meilei. Gal tiesiog vis neatrandi tinkamo žmogaus?

Devintą citatą. Manai, jog santykių pagrindas - bendravimas. Todėl kaip galėdama visuomet stengiesi įtraukti mylimą žmogų į savo gyvenimą. Tačiau kartais jums būtina pabūti atskirai.

Dešimtą citatą. Dažnai tik susipažinusi su vaikinu pradedi galvoti apie jūsų vestuves. Tavo mintyse iš karto pradeda suktis gausybę minčių, tačiau labai greitai tavo svajonės... užgęsta. Tačiau nenuleisk rankų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis