Atviras vaikino laiškas: daugeliui patinka tuštutės gražuolytės

Į PANELĖS redakcijos elektroninį paštą užklydo skaitytojo Kristijono laiškas, skirtas visoms merginos. Kristijonas išliejo savo mintis apie merginų išvaizdą ir piktinosi - kodėl visi ją taip sureikšmina?

Kristijonas (kalba taisyta): „Sveikos, merginos. Rašau visoms toms, kurios kiekvieną dieną žiūrėdamos į veidrodį susiraukia arba galbūt net lieja ašaras dėl atvaizdo jame. Pastebiu, kad žiniasklaidoje (žurnaluose, internetiniuose portaluose) yra akcentuojama išvaizda ir sureikšminas grožio kultas. Nors dauguma merginų sako, jog jos trokšta būti gražios dėl savęs, visgi aš manau, jog jūs norite būti gražios mums, vaikinams.

Vaikinams gražios merginos patinka. Dažnai girdžiu savo draugus aptarinėjant merginų grožį, tačiau dažniausiai tai daro tie, kurie patys nemoka elgtis su merginomis ir niekuomet nėra turėję normalių santykių. Tokiems svarbu merginos daili figūra ir gražus veidas, nes jos vidinio grožio jie net nenori įžvelgti. Arba paprasčiausiai niekada nebuvo sutikę tos, kuri žavėtų ne vien išore!

Pora
Pora
Fotolia nuotr.

Man taip gaila, kad dauguma panelių pataikauja būtent tokiems vaikinams. Tokiems, kurie jų nevertina ir skaudina jas - nes juk visuomet atsiras dar gražesnė, kuri juos sudomins.

Todėl visoms bekompleksuojančioms dėl savo išvaizdos noriu pasakyti - baikite tai daryti. Vaikinas, kuris iš tiesų jus gerbs, saugos ir mylės, tikrai nepradės jums simpatizuoti vien dėl jūsų modeliškos figūros. Tikriausiai ir jūs žinote merginų, kurios toli gražu neatrodo mis visatos, tačiau skleidžia tokį šarmą, kuriam sunku atsispirti.

Nesivadovaukite standartais ir būkite unikalios - grožis laikui bėgant blėsta, o protas ir žinios išlieka visuomet. Mane be galo žavi panelės, kurios turi ką papasakoti ir netyli kaip žuvys, prisisėmusios vandens, nors atrodo labai gražios. O patikėkit, tokių merginų aš pažįstų nemažai!

Prisipažinsiu, kadaise ir aš buvau vienas tų, kuris užkibdavo ant gražios išvaizdos. Pirmiausia pamatęs panelę atkreipdavau dėmesį būtent į jos išvaizdą. Taip man buvo nutikę su daugeliu merginų - greitai susižaviu, o po to suvokiu, jog jos neturi to, dėl ko norėčiau su jomis likti.

Pora
Pora
Fotolia nuotr.

Su savo dabartine panele draugauju jau trejus metus. Ir susižavėjau tikrai ne jos išvaizda! Susipažinome bendroje draugų kompanijoje ir susižavėjimas kilo po mūsų nuoširdaus pokalbio.

Todėl išgirdęs draugų kalbas apie merginų grožį tarsi užsiblokuoju - mane erzina jų pamišimas dėl išvaizdos. O aš džiaugiuosi atradęs tą, į kurią gera ne tik žiūrėti, bet ir kalbėtis naktimis“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis