Nepatikėsi, kokias tiesas apie asmenybę sako laikas, kuriuo užmiegi

Tikriausiai neklystame - yra laikotarpis, kuriuo dažniausiai keliauji į sapnų karalystę. Natūralu, kiekviena esame skirtinga, todėl ir savo darbo bei poilsio režimą susidarome tokį, kuris yra mums patrauklus ir tinkamas. 21 val., 22 val., 23 val., 1 val., 2 val, o gal 3 val. apytikriai yra laikas, kai eini miegoti? Paskaityk, ką tai nusako apie tavo asmenybę!

21 h. Esi tiksliukė. Dažniausiai viską atidžiai suplanuoji ir labai pyksti ant savęs ir ant viso pasaulio, kai kas nors nepavyksta. Dievini miegą ir visiems iškeli jo vertę. Neišsimiegojusi jautiesi ne tik nedarbinga, bet ir suirzusi, pikta, negebi kontroliuoti emocijų, tad miegas tau yra be galo svarbus. Nesi ta, kuri yra linkusi ilgai vakaroti, nemėgsti susibūrimų, kur yra vartojamas alkoholis, tabakas, mieliau renkiesi ramesnius vakarus namuose. Esi namų židinio kūrentoja ir, ko gero, tokia liksi visą gyvenimą. Jaukumas, harmonija tau svarbesni už savęs ieškojimą, blaškymąsi.

22 h. Tikriausiai žinai, jog nuo 22 iki 24 h. tavo miegas yra pats giliausias, todėl užmigdama apie dešimtą vakare ryte atsikėlusi jausiesi žvali ir energinga. Šios žinios ne vienintelės. Esi atsakingas žmogus, kuris mėgsta planuoti. Domiesi tuo, kas tave supa, skaitai naujienas, žiūri žinias. Tau patinka žinoti, jog esi pasaulio dalis. Jau vaikystėje žinojai, ko nori iš gyvenimo, ir niekada neieškojai pasiteisinimų neatliktiems darbams. Gerai jautiesi tik tada, kai esi užimta, turi daug reikalų ir nuolat skubi. Tavo svajonėse nėra ilgų atostogų, kurių metu galėtum nieko neveikti. Tavo savaitgaliai suplanuoti keliems mėnesiams į priekį, nes tik taip sugebėsi atlikti viską, ką nori. Tavo slapta savybė: nors dažniausiai esi susikoncentravusi į save, tačiau iškart pastebi gerą (arba tau naudingą) žmogų netoliese. Sugebi savo pavyzdžiu įkvėpti ir padrąsinti, tačiau tikrai nesi ta, kuri be draugų negali. Esi vieniša vilkė!

23 h. Pasauliniai tyrimai rodo, jog vienuolikta valanda vakaro yra dažniausias laikas, kuomet žmonės keliauja į sapnų karalystę. Jei ir tu maždaug tokiu metu užmiegi, tai apie tave gali pasakyti keletą svarbių dalykų. Nuolat stebi aplinką, ieškai ženklų, užuominų, tiki, kad kiekvienas įvykis turi svarbią priežastį. Moki puikiai planuoti savo laiką, todėl kai kiti verkšlena, kad nieko nespėja, tu visus nustebini savo aktyvia veikla ir ne mažiau turiningu laisvalaikiu. O ir draugėms laiko lieka! Tavo slapta savybė: mėgsti vienatvę, negali dirbti ar susikaupti grupėje. Vengi užduočių, kurių sėkmė priklauso ne tik nuo tavęs, nes nemėgsti taikytis prie kitų žmonių įpročių ar tempo.

24 h. Jei dažniausiai užmiegi vidurnaktį, ko gero, iki pat dvyliktos nakties skaitai įvairias naujienas, žiūri serialus, ruoši namų darbus, atlieki prezentacijas ar užsiimi kita tau reikalinga ar patinkančia veikla. Skaičius dvylika reiškia lyderystę, planuotumą bei motyvaciją. Jei tokiu laiku nueini miegoti, tikėtina, esi komunikabili, drąsi ir žinanti, ko nori iš gyvenimo mergina. Puikiai žinai, kad iškalba yra vienas didžiausių tavo talentų, todėl joks renginys neįvyksta be tavo viešos kalbos ar dainavimo („trejetukai“ dažnai būna apdovanoti gera klausa). Nežinai, kas yra scenos baimė, savo pozityvumu užkreti visus aplinkinius, tačiau dažnai esi egoistė, tau svarbu visuomet gerai atrodyti ir tai, ką apie tave mano kiti. Tavo slapta savybė: po ryškia ir garsia asmenybe slepiasi jautri siela, kuri apsiašaroja žiūrėdama romantišką filmą. Jeigu dažniau žmonėms parodytum, kad nesi tik drąsi „kietuolė“, mažiau jaustumeis vieniša.

1 val. Nepriklausomai nuo to, kada turėtum keltis, dažniausiai nueini miegoti pirmą valandą nakties? Naktis – tavo metas. Dievini ilgus vakarus, naktinį gyvenimą ir neįsivaizduoji savęs kaip ankstyvojo vyturio. Labai mėgsti skaityti, stebėti įvairiausius filmus, būtent tą dažniausiai ir darai iki pirmos valandos nakties. Dievini laisvalaikį leisti įsimintinai ir dažnai vadovaujiesi principu, jog pamiegosi tik tuomet, kai pasensi. Turi būrį draugų, kurie tau padeda nugyventi įsimintiną, linksmą ir prasmingą gyvenimą.

2 val. Jei dažniausiai užmiegi antrą valandą nakties, tikėtina, esi meniškos prigimties asmenybė, kurią domina menas, muzika, kultūra. Galima sakyti, esi bohemiško būdo, todėl priklausai bohemiškų asmenybių gretoms. Tiesa ta, kad gyvenime esi maksimalistė ir neretai aukoji savo sveikatą, miegą ar laiką įvairiems dalykams įgyvendinti. Nuotykių ieškotoja. Drąsi, veržli ir turinti fantazijos - taip galima apibūdinti tavo asmenybę. Su tavimi tikrai nenuobodžiausi. Veikiausiai kaip tik todėl kur bepasisuktum, akimirksniu tampi kompanijos siela, lydere. Negali pakęsti nuobodžių, apatiškų, nykių žmonių .Išmok labiau įsiklausyti į kitų žmonių poreikius bei tinkamai įvertinti energijos atsargas.

3 val. Ar dar neatradai savyje jėgų gydyti galvos ir danties skausmo per atstumą? O gal jau pastebėjai, kad net juokais pasakytos tavo pranašystės pildosi? Nieko nuostabaus - esi išties šiek tiek raganiška ir tikrai apdovanota kokiu nors nepaprastu gebėjimu, gal tik kol kas jo nesuvokei. Naktis - metas, kai kuri, įgyvendini svajones, rašai knygą, susirašinėji, galbūt ir mokaisi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis