5 savybės, kurias turi visų vertinamos merginos

„Pats juokingiausias noras - patikti visiems“ ,- rašė Johanas Volfgangas Gėtė. Tikra teisybė - kad ir kaip besistengtume, įtikti kiekvienam žmogui yra be galo sudėtinga.

Ir vis dėlto yra žmonių, kuriuos mėgsta daugelis. Jie vertinami už nuoširdumą, atvirumą bei skleidžiamą pozityvią nuotaiką. Sakysi, jog tai duota likimo dovana? Labai klysti. Dažniausiai sėkmingos bei vertinamos merginos privalo labai pasistengti, norėdamos apie save suformuoti tokį įvaizdį.

Garsus JAV psichologas dr. Wayne‘as Dyeris yra parašęs daugybę knygų, kuriuose aptarė žmonių bendravimo įgūdžius. Psichologas savo knygose dažnai iškelia klausimą - kodėl vieniems sekasi labiau, o kiti, kad ir kaip stengtųsi, niekaip nesugeba pasiekti tai, ko trokšta?

Specialistas išskiria penkis pagrindinius sėkmingų bei kitų vertinamų žmonių bruožus. Mintyse pagalvok apie sėkmingą bei daug pasiekusį žmogų. Galime lažintis, jog bent du iš šių bruožų galėsi priskirti ir jam/ jai:

1. Jis/ ji elgiasi ryžtingai. Sėkmingi žmonės ilgai nesvarsto, nes žino, jog besvarstydami iššvaistys marias brangaus laiko. Ilgai negalvoję jie pasirenka sprendimą ir dažniausia - sėkmingą! Todėl dvejonės ir nereikalingi svarstymai jiems nebūdingi.

2. Jie nukreipia energiją į teigiamus dalykus. Gali imtis gelbėtojos vaidmens ir išklausyti kiekvienos draugės problemų su vaikinais, tačiau įsivaizduok, kiek laiko ir jėgų tam išnaudoji! Kada tuomet gyventi savo gyvenimą? Sėkmingi žmonės nuo problemų nebėga, tačiau puikiai žino, kada verta pabūti egoistiškais ir netapti tais, kurie vien guodžia. Jie žino - kaip bebūtų, visų neprigailėsi...

3. Nebijo pasirodyti silpnais. Jei nuolat gyvensime baimėje, jog suklupę sulauksime pajuokos, tuomet gyvenimas virs viena įtempta styga. Sėkmingi žmonės nei bijo pasijuokti iš savęs, nei viešai nubraukti ašarą, kai emocijos ima viršų. Visgi verkšlentojai jie irgi nėra, nes puikiai geba kontroliuoti savo emocijas.

4. Kalba aiškiai. Viena yra pasakyti - kita padaryti, tačiau be tvirto pasakymo nebus ir tolimesnių veiksmų. Todėl sėkmingi žmonės netuščiažodžiauja ir viską sako gerai apsvarstę. Atmink! Dažniausiai kitų vertinami žmonės nėra plepučiai. Vis dėlto ir ne tyleniai - jie puikiai moka išlaikyti balansą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis