Puikūs būdai, kaip palikti vaikinui įspūdį

Kažkas tau krito į akį? Tai gali likti tik svajone, o galbūt tau patinkantis vaikinas bus tavo Valentinas. Jei sedėsi sudėjusi rankas, vargu, ar tavo simpatija tave pastebės. Todėl būk drąsesnė ir palik jam neišdildomą įspūdį!

1. Palauk tinkamo laiko užmegzti su juo ryšį.


Jei vaikiną pažįsti ir nori jį sužavėti, iš pradžių teks pasistengti, kad jį užkariautum. Pirma, nepersistenk, ieškodama su juo susitikimų, kita vertus, nevenk jo. Bendrauk su juo, o kai pajusi, kad užsimezgė tvirtesnis ryšys, ženk toliau.


2. Pademonstruok jam, kad esi draugiška ir atvira, kalbėk ne tik apie mokslus ar darbą.


Gali atrodyti akivaizdu, kad nori su juo kalbėti, bet jam tai gali ir nebūti akivaizdu. Yra trys paprasti nežodiniai būdai pademonstruoti, kad jis tau įdomus.


3. Pademonstruok savo talentus, stipriąsias puses.


Pamąstyk, kas tau gerai sekasi ir sugalvok, kaip jam tai parodyti autentiškame kontekste. Pavyzdžiui, jei žadate kartu mokytis ir tau gerai sekasi matematika, pasisiūlyk kartu pasiruošti matematikos testui.


4. Gauk jo telefoną ir parašyk jam žinutę ar paskambink.


Žinutė gali būti visiškai paprasta, skambutis trumpas – nesijaudink, jeigu jis tavimi susidomėjo, iš to kažkas išeis. Atkreipk dėmesį, kaip jis reaguoja. Jei per daug nerodo iniciatyvos, neberašyk, tegu pats parašo, jei nori.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis