Staigmena ar ne? Šiais 3 mėnesiais gimusios jau šiais metais gali susilaukti vaikelio

Praėjusiais metais nuskambėjusi žinia apie netikėtą tariamą socialinių tinklų deivės Kylie Jenner (20 m.) nėštumą mus paskatino pasidomėti prognozėmis, kuriais mėnesiais gimusios merginos turi šansą jau šiais metais tapti jaunosiomis mamytėmis.

Įspėjame, kai kurios tai gali palaikyti visišku pramanu, mat kol kas horizonte nematyti partnerio bei potencialaus tėvelio. Visgi išskirtais mėnesiais gimusios šių metų pradžioje arba viduryje gali susipažinti su kai kuo, kas pakeis jų likimą amžiams. Žinoma, aklai tikėti prognozėmis nevalia, tačiau paskaityti tikrai bus įdomu!

BALANDIS. Balandį gimusios to tikrai nesitikėjo... Juk jos - iš prigimties linksmybes, laisvę ir keliones dievinančios asmenybės, kurios dažniausiai yra linkusios svarstyti apie vėlyvą šeimos sukūrimo variantą. Nors tai veržlios, energingos asmenybės, kurios bus puikios mamos, nes pasižymi šaltais nervais, jų netolimos ateities vizijose šeimos sukūrimo nėra. Nejuokaujame, bet gali būti, jog šiais metais jas tiesiog priblokš žinia apie gyvą staigmenėlę. Jei tai nebus mylimas žmogus, yra didelė tikimybė, jog tai bus tas, su kuriuo nesies rimti santykiai arba jie bus ką tik prasidėję. Linkime teisingų, gerai pasvertų, racionalių ir apgalvotų sprendimų, balandį gimusios!

Rugpjūtį gimusios išsiskiria nepaprasta šiluma ir moteriškumu, todėl jų ateities vizijose šeima nėra tolima. Žinoma, tam, jog sukurti darnią šeimą, būtina rasti potencialų, racionalų ir mylintį partnerį, tačiau net neabejojame, jog rugpjūtį gimusioms tai pavyks padaryti. Ir gali būti, net šiais metais! Remiantis prognozėmis, rugpjūtį gimusios prieš savo gimtadienio šventę sutiks tą vienintelį, kurį įsimylės netikėtomis aplinkybėmis. Tai gali būti žmogus, kurio jos nė nesitikės sutikti, tad pažintis įvyks ne naktiniame klube ar pažinčių programėlės dėka. Kadangi meilė bus stipri, didžiulė, jau metų pabaigoje ją gali vainikuoti kai kas rimtesnio - žinia apie į pasaulį atkeliaujantį žmogutį.

Spalį gimusios jau šių metų pradžioje pajus, jog į gyvenimą atkeliauja harmonija, o kartu su ja - vidinis pasitikėjimas, darna ir optimizmas. Būtent šių savybių rinkinys spalį gimusioms padės į jų gyvenimą pritraukti rimtą, šeimynišką žmogų, kuris, gali būti, išreikš norą kurti šeimą. Šis pasiūlymas spalį gimusias gali šokiruoti, ypač, jei šios yra jauno amžiaus. Visgi apsipratusios su mintimi šių metų pabaigoje jos gali pačios savyje pajusti motinišką instinktą ir nebesipriešinti idėjai susilaukti vaikelio. Žinoma, šios mintys taip ir gali likti mintimis arba tik žodžiais, o ne veiksmais. Gims vaikelis ar ne, spalį gimusios gali pasiruošti ateinančiai rimčiai ir susikaupimui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis