6 su grožiu susiję dalykai, kurių vaikinai netoleruoja

Šešių vaikinų paklausinėjome, kokius su merginų grožiu susijusius dalykus jie pastebi labiausiai, tačiau visai ne iš gerosios pusės... Vaikinai norėjo likti anonimiški, tačiau noriai sutiko pasidalinti savo nuomone.

Tamsiai tamsiai raudonos lūpos. „Tamsios lūpos man asocijuojasi ne su bučinio saldumu, o su vampyrų vakarėliu. Puiku, jei tai šventė, tačiau einant į miestą rinktis tokį ryškų makiažą jau yra per daug. O blogiausia, kai mergina gausiai ryškina ir akis, ir lūpas. Tuomet jau nelabai suprantu, ar tai ne karnavalinis makiažas”

Kirpčiukai.Mergina su tankiais kirpčiukais man asocijuojasi su moksliuke, tūnančia bibliotekoje ir nematančia gyvenimo. Be to, tokia šukuosena uždengia beveik pusę merginos veido, tad taip paslepia jų dailius veido bruožus”

Aukštas kuodas. „Niekaip nesuprantu merginų, kurios plaukus kelia į aukštą kuodą, kuris dar ir ne visai tvarkingas. Man tokia šukuosena atrodo tikras širšių lizdas, kurį taip ir norisi išardyti - sušukuoti ir paleisti palukus plaikstytis palaidus”

Labai ilgi nagai. „Kadaise turėjau merginą, kurios išvaizda man labai patiko, tik ramybės nedavė vienas dalykas - ilgi, raganiški nagai. Tiesą pasakius, bijojau ją net paimti už rankos, nes buvo baugu, jei nagai pradrėks mano rankų odą”

Dryžiai ant skruostų. „Niekaip nesuvokiu skruostų ryškinimo mados - daugelis panelių taip nusivažiuoja į šoną, jog net paliesti tokį veidą būtų baisoka. Kaip jos tai laiko gražiu makiažu?”

Akių spalvą keičiantys lęšiai: „Man nepatinka tai, kas dirbtina ir nenatūralu, o ypač į akis krinta merginos, kuriuos savo natūralią akių spalvą keičia, pavyzdžiui, rudais ar ryškiais mėlynais lęšiais. Juk puikiai matosi, kad tai dirbtina - kam griauti tai, ką suteikė gamta?”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis