Dar netiki feng - šui magija? Pradėsi, kai sužinosi, ką ji sako apie asmenybę pagal gimimo metus

Jei atvirai, feng - šui praktika niekuomet pernelyg nesidomėjome. Žinojome pagrindinius šio kinų meno aspektus, tačiau netikėjome, jog daugybę metų egzistuojanti šaka gali pasakyti tiek daug apie tai, kas svarbiausia - mūsų asmenybę.

Feng - šui praktikai didelę reikšmę skiria žmogaus gimimo datai. Anot jų, ji geba ne tik nusakyti kai kuriuos itin svarbius aspektus apie mūsų vidinį gyvenimą, bet ir pabrėžia kai kurias problemas, į kurias nereikėtų numoti ranka. Yra išskiriami net devyni feng - šui skaičiai, iš kurių vienas bus ir tavasis.

Ką tau tereikia padaryti? Laikytis instrukcijos ir atitinkamai sudėti savo gimimo datos skaičius.

Pavyzdžiui, tavo gimimo metai yra 1999 metai. Sudėk du paskutiniuosius gimimo datos skaičius.

9 + 9 = 18

Tuomet sudėk gautą skaičių:

1 + 8 = 9

9 - skaičius, kurio turėtum ieškoti apačioje.

Skaičius 1 — Tavo skaičius pagal feng šui reiškia PSICHOLOGĖ. Psichologai ne tik užmezga psichologinį ryšį, jie taip pat sugeba išlikti psichologiškai lankstūs. Priimdami sprendimus, jie apsvarsto visus kintamuosius ir įvertina įvairius galimus kelius, dalykus vertina bendrame kontekste, o ne tiesiogiai, tai yra vadinama tinkliniu mąstymu. Jie sugeba jaukiai jaustis dviprasmiškose situacijose. Psichologai gali būti labai intuityvūs ir kūrybiški. Jie mėgsta kurti teorijas. Turbūt labiausiai išsiskirianti jų savybė yra sklandi kalba, sugebėjimas greitai surasti tinkamus žodžius. Turėdami šią savybę (kartu su malonia bei paslaugia prigimtimi, užuojauta, socialine nuovoka ir kantrybe), psichologai gali būti labai draugiški, diplomatiški ir patikimi. Tačiau šios savybės (kaip ir visos kitos) kartais gali būti perdėtos. Kartais psichologai tampa tokiais ramiais, kad atrodo neturi savo nuomonės ir per daug nusileidžia kitiems. Kadangi jie vengia konfliktų, jie gali pulti iš pasalų. Jiems būtina ištirti visas galimybes, todėl jie gali įklimpti begaliniuose mastymuose vietoje to, kad veiktų. Jų aistra rasti ir išanalizuoti santykių prasmes gali tapti nemaloniu skverbimusi į kito žmogaus asmeninę erdvę.

Skaičius 2 — Pagal feng šui tavo skaičius reiškia RAMIOJI. Ramaus, malonaus ir žmonėmis besidominčio ramiojo asmenybei įtaką daro seratonino sistema. Ramiesiems socialinis bendravimas paprastai yra smagus ir atpalaiduojantis, jie mėgsta bendrauti su žmonėmis. Kadangi pareiga ir ištikimybė yra jų stipriosios pusės, jie dažnai turi daugelį ištikimų bendraamžių draugų. Tokie žmonės labai saugo savo šeimos narius ir draugus. Ramieji yra atsargūs, tačiau ne baikštūs. Jie mąsto konkrečiai. Jie labai gerai pamena padarytas klaidas, todėl yra pasiruošę. Šie žmonės nedaro impulsyvių veiksmų, susijusių su pinigais arba jausmais. Jiems yra svarbus saugumas. Taip pat struktūra ir tvarka. Jie ypač didžiuojasi tuo, kad laikosi socialinių normų, daugelis laikosi tradicijų ir dažnai išsiskiria aukšta morale. Ramiesiems retai tampa nuobodu, todėl jie gali būti metodiški, patikimi ir sunkiai dirbti. Iš tiesų jie gali būti užsispyrę. O jų poreikis gyventi tvarkingai, pagal taisykles ir grafikus gali visai užgniaužti spontaniškumą.

Skaičius 3 — tavo skaičius pagal Feng šui reiškia MENIŠKOJI. Esi asmenybė, kuri kitus traukia tarsi magnetas. Domiesi stiliumi, kultūra, istorija - viskas, kas tave supa, tau atrodo įdomu. Esi labai kūrybinga asmenybė, kuriai puikiai tinka darbas, susijęs su kūryba. Tavo nuomonę žmonės gerbia, nes visuomet gebi tinkamai patarti - nesvarbu, ar tai būtų stiliaus, ar asmeninių santykių patarimas. Vis dėlto neretai esi išsiblaškiusi, pamiršti įvykius, gimtadienius ir t.t. Tokia jau ta kūrybingo žmogaus dalia...

Skaičius 5 - tavos skaičius pagal feng - šui reiškia APSVARSTANČIOJI. Viską labai tiksliai apskaičiuoji, pasveri ir niekada nedarai skubotų sprendimų. Laikaisi pozicijos, jog skubėjimas ir blaškymasis tik blogina situaciją. Esi tikras ramybės įsikūnijimas - nors kartais gali atrodyti nuobodoka, vis dėlto su artimiausiais žmonėmis atsiveri, tampi linksmesnė, gyvybingesnė. Santykiuose esi vedantysis žmogus - tau būdinga teikti siūlyti sprendimus, kur nueiti, ką veikti ir t.t. Tavo širdies draugas tam neprieštarauja, mat tavimi pasitiki ir gerbia tavo nuomonę.

Skaičius 4 — Tavo skaičius pagal feng šui reiškia ESTETIŠKOJI. Esi linkusi gyvenimo teikiamus iššūkius semti kiek tik begalėdama - tau patinka tobulėti, nuolatos ieškoti savęs, bandyti naujus dalykus. Dievini savo patirtį perteikti kitiems - maloniausia tau kitus pamokyti, pasidalinti savo išgyvenimais. Daugeliui esi autoritetas, mat moki labai taisyklingai kalbėti, turi puikią iškalbą bei stengiesi, jog tavo įvaizdis kitų akyse būtų tobulas. Dievini madą - bet kaip apsirengusi tikrai neišeitum į gatvę, todėl stengiesi išlikti stilinga ir žavi.

Skaičius 6 — Tavo skaičius pagal Feng šui yra MĄSTANČIOJI. Tu visuomet gerai apmąstai prieš kažką pasakydama - pasveri žodžius, bijai įskaudinti, įžeisti. Esi jautraus charakterio, tau būdinga nuklysti į pasvarstymus, domiesi filosofija, psichologija. Kaip gyvenimo palydovė esi patikima, rami. Nemėgsti iššūkių, tave jie gąsdina. Žmonės trokšta tau atsiverti, išsipasakoti, mat gebi puikiai išklausyti ir patarti

Skaičius 7 — Tavo skaičius pagal feng šui skaičius reiškia KOMUNIKATORĖ. Komunikatoriai turi daugiau energijos nei daugelis žmonių. Paprastai jie yra nenustygstantys, kartais greitai vaikštantys. Jie yra itin smalsūs, „nes visuomet klajoja alkana širdimi“, kaip sakė Tenisonas. Nuolat kurdami naujas idėjas arba vystydami kūrybinį pradą, komunikatoriai gali lengvai nukreipti savo dėmesį nuo vieno dalyko kito link. Nors tipinis komunikatorius yra lyg lenktyninio automobilio vairuotojas, keliautojas į Pietų ašigalį arba „blogas berniukas“ rokeris, kuris gyvena sudėtingą gyvenimą, vartoja narkotikus ir užsiima rizikingu seksu, yra daugybę komunikatorių, kurie panaudoja savo aistrą nuotykiams, kasdien po porą valandų skaitydami, rinkdami pašto ženklus, monetas ar antikinius daiktus arba keliaudami nežinomais miesto keliukais. Žmonės greitai pamėgsta daugelį komunikatorių. Jie dosnūs ir džiugūs, dažnai būna žaismingi, geidulingi, kartais hedonistiški, dažnai nenuspėjami ir nuolat linksmina kitus.

Skaičius 8 — Tavo skaičius pagal feng šui reiškia PATRAUKLIOJI. Žmonės tiesiog negali tau atsispirti - sugebi pritraukti tiek moteriškos, tiek vyriškos lyties atstovus. Puikiai gali suderinti įvairius dalykus, darai daugelį veiklų vienu metu ir tau tai neatrodo problematiška. Tau patinka veikti - be veiklos tiesiog vysti. Esi be galo energinga ir niekuomet nesėdi sudėjusi rankų. Jei tave kas nors išvežtų į negyvenamą salą, kur neturėtum ką veikti, eitum iš proto! Beje, gerbėjų turi nors vežimu vežk - trauki priešingą lyti savo atsipalaidavimu ir gyviu protu.

Skaičius 9 — Tavo skaičius pagal feng šui reiškia VIRŠESNIOJI. Nepaisant lyties, viršesnieji žmonės yra konkuruojantys. Jie siekia būti patys geriausi ir turi įgūdžių tapti tokiais. Jie yra praktiški, realistai, dažniausiai labai ryžtingi, sugebantys greitai apsispręsti, netgi kai reikia priimti sudėtingą sprendimą. Pagrindinės stipriosios pusės – sugebėjimas racionaliai analizuoti, jie gali sutelkti dėmesį, nepaisydami aplinkos – šis sugebėjimas leidžia jiems atmesti nesusijusią informaciją ir eiti tiesiausiu keliu tikslo link. Daugelis viršesniųjų taip pat yra išradingi, teoriški, sugebantys pateikti drąsias idėjas. Dar daugiau, norėdami suprasti tiesą, jie gali pasirinkti nepopuliarų ar netgi pavojingą kelią. Jie atkakliai siekia ir dažnai laimi. Viršesnieji turi labai gerus įgūdžius, leidžiančius jiems suprasti mechanizmus ir kitas taisyklėmis pagrįstas sistemas, pradedant kompiuteriais ir matematinėmis užduotimis, baigiant biologija, pasaulio ekonomika arba architektūra.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis