Tau neskirto vaikino, nuo kurio turėtum bėgti neatsisukusi, 10 ypatybių

Dažnai mus, merginas, vos susipažinus su vaikinu persmelkia nuojauta, jog KAŽKAS ne taip. Jei nuojauta neduoda tau ramybės, verta atsižvelgti į keletą šių faktų, kurie rodo, jog tau su simpatija verta sukti skirtingais keliais.

1. Jis žarsto pažadus, kurių negali ištęsėti. Jei vaikinas tikras pažadukas - žada, jog nusiveš tave į restoraną, suplanuos kelionę ar suremontuos tavo spintelę, tačiau tai lieka tik žodžiai... Na, vilties, jog jis pasikeis, dar yra, tačiau jei tai tęsiasi ilgą laiką, pamąstyk. Tai vienas pagrindinių bruožų, jog jis yra blogiukas

2. Jis flirtuoja su KIEKVIENA. Jei turi vaikiną, kuris mėgsta paflirtuoti, tai nėra didelė bėda. Tačiau jei vaikinas nuolatos merkia akį kitoms panelėms ir dažnai palieka tave ant ledo, kai sutinka žavingesnę pažįstamą, bėk nuo jo.

3. Jis vengia tave pažindinti su savo draugais. Tai reiškia, jog vaikinas nepasirengęs tavęs įsileisti į savo pasaulį, todėl verčiau jį palik greičiau nei jis įskaudins tave

4. Jis vengia tave pažindinti su savo draugais. Tai reiškia, jog vaikinas nepasirengęs tavęs įsileisti į savo pasaulį, todėl verčiau jį palik greičiau nei jis įskaudins tave.

5. Jis nemėgsta tavo draugų. Vaikinas nuolat priekaištauja, jog per daug laiko leidi su savo nuobodžiais draugais? Vargu, ar su juo tu ilgai ištversi...

6. Jis uždaras. Uždarumas apskritai nėra gera savybė, o jeigu vaikinas net ir po ilgo laikotarpio nesugeba atsiverti, kyla klausimas - gal jūs tiesiog nesutverti visiškam atsivėrimui?

7. Jis nebūna šalia tavęs ir nededa jokių pastangų būti šalia. Tai pats svarbiausias ženklas. Kai vaikinas kažko nori – jis sieks tai gauti. Tikrai nesėdės sudėjęs rankų ir nelauks. Tad jei būdamas netoliese jis neskiria tau dėmesio arba išsisukinėja, kad tik nebūtų su tavimi... Reiškia, jam visai nerūpi tave artimiau pažinti.

8. Jis tavęs niekaip neišskiria – su tavimi elgiasi kaip su visais kitais. Tai labai akivaizdu. Jei vaikinui patinki, tu jam esi išskirtinė, ne tokia, kaip kiti žmonės. Jei jis jaučia tau kitokius jausmus nei aplinkiniams, jis ir elgiasi kitaip. Paprasta, ar ne? Jei vaikinas su tavimi bendrauja lyg su paprasta drauge ir nesistengia pademonstruoti šiltesnių jausmų arba tiesiog tave ignoruoja, žinok, jog tu jam tikrai nerūpi kaip meilės objektas.

9. Jis ne itin domisi tavo gyvenimu. Paprastai, kai vaikiną domina mergina, jis nori apie ją sužinoti kuo daugiau. Kodėl? Nes DOMINA. Jei daugiau kalba jis, o ne tu, tuomet visko gali būti, jog jo paprasčiausiai nedomini. Dar vienas ženklas, kuris signalizuoja, jog tu jam nė motais - jei jis net nesistengia paklausti, kaip sekasi tau.

10. Jis tavęs nedžiugina. Meilė ar simpatija yra neatsiejama nuo šypsenos ir juoko. Jei tavo vaikinas tavęs nedžiugina, kažin, ar jūs skirti vienas kitam? Juk jei iš tiesų jis tau patiktų, nenustom šypsotis...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis