Įrodyta: šiais 3 mėnesiais gimusios traukia vaikinus it magnetas

Tikriausiai jau žinai, jog ne išdailinta išvaizda atneša ilgalaikius, patvarius ir nuostabių potyrių duodančius santykius su priešinga lytimi. Graži išorė traukia tik iš pradžių, o štai šios merginos spinduliuoja tuo, prieš ką blizgus popierėlis nublanksta - nepaprasta charizma ir unikalumu.

BALANDIS. Kokios yra merginos, kurios patinka vaikinams? Visų pirma, jos būna savimi. Ne Elena, ne Ieva, ne Migle. Kopijuodamos kitų merginų elgesį rizikuojame prarasti savąjį aš, o tai labai gerai pastebi ir vaikinai. Todėl pasistenk ir toliau išlikti tokia, kokia esi. Nebandyk perlipti per save ir vaizduoti tą, kuria niekuomet nesugebėsi būti. Be to, tu gebi gerai leisti laiką ir be vaikinų. Tos, kurios yra priklausomos nuo vaikinų dėmesio, vaikinus net erzina. Juk gali puikiai leisti laiką ir be jų - su draugėmis ar užsiimant savo mėgstama veikla, kurios turi nemažai, mokslais. Esi iš tų, kuri nepadaro vaikinų paieškos savo pagrindiniu gyvenimo prioritetu ir tai juos velniškai traukia!

Esi drąsi, niekad nestovi kamputyje ir pati gali parodyti vaikinui, jog jam simpatizuoji. Vaikinai dievina merginų iniciatyvą. Kas tai bebūtų - ar kvietimas papietauti, ar iniciatyva intymiuose santykiuose, vaikinams patinka, jog pati mergina dėl jų stengiasi ir kovoja. Ledo karalienės patinka tik tol, kol nepradeda tirpti... Be to, esi ta, kuri nuolatos tobulina savo vidinį pasaulį, visuomet turi ką pasakyti, esi intelektuali, išsilavinusi, įdomi pašnekovė. Vaikinai gali galvoti apie gražią merginos išvaizdą, tačiau išorė niekada nepralenks vidaus. Taip jau yra, vien graži, tačiau šalta, nesirūpinanti ar humoro jausmo stokojanti panelė niekada nebus ta, su kuria vaikinai norės megzti ilgalaikius santykius.

Gruodį gimusios spinduliuoja ne tik nepaprasta charizma, bet ir yra tvirtos, pasitiki savimi. Vaikinams merginos pasitikėjimas savimi atrodo labai seksualus bruožas. Tai, kaip elgiesi su vaikinu, ar pasitikėdama savimi su juo kalbi, turi daug įtakos jo požiūriui į tave. Be to, pasižymi komunikabilumu, gebėjimu bendrauti. Tu žinai, jog mokėjimas bendrauti tai nėra plepumas. Mokėjimas komunikuoti vaikinams siejasi su gebėjimu bendrauti įvairiomis temomis, maloniu balso tembru, geru humoro jausmu. Tikra tiesa - gražios merginos tinkamos trumpalaikiams santykiams, tačiau norėdamas ilgesnės draugystės, vaikinas rinksis tą, su kuria jam malonu bendrauti. Taip pat esi nepriklausoma, dievini laisvę. Merginos, kurios turi savo gyvenimą, mėgstamą veiklą ir draugus, vaikinams patinka kur kas labiau nei tos, kurios prilimpa prie vaikinų ir neduoda jiems ramybės kiaurą dieną per parą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis