Draugystės pamokos, kurių gali pasimokyti iš Lili Reinhart ir Camilos Mendes

Serialo „Riverdalas“ aktorės Lili Reinhart ir Camila Mendes - mieliausios draugės pramogų pasaulyje. Jaunos merginos kartu ne tik praleidžia didžiąją dienos dalį besifilmuodamos seriale, bet ir besilinksmindamos vakarėliuose ar tiesiog jaukiai leisdamos laiką viena kitos namuose. Štai kelios svarbios pamokos apie draugystę, kurių gali pasimokyti iš jaunimo numylėtinių:

Draugystei reikia laiko. Camila ir Lily ne iš karto tapo tokiomis geromis draugėmis, kurios prilygtų seserims. Vos susipažinusios jos palaikė kolegiškus ryšius. Tik bėgant laikui merginos pajuto, jog gali puikiai sutarti ne vien filmavimo aikštelės ribose. Mes esame skirtingos asmenybės ir atkeliavome iš skirtingų aplinkų, todėl iš pradžių buvo sudėtinga numanyti, jog būsime geriausios draugės, - teigė Camila portalui Seventeen.

Draugystėje svarbiausias pasitikėjimas. Abi merginos pripažįsta, jog esminis kiekvienos draugystės elementas yra pasitikėjimas. Anot aktorių, pasitikėjimui taip pat reikia laiko, todėl tik bendraujant ilgesnį laikotarpį, kartu patiriant džiaugsmą ir liūdesį, įvairias emocijas, galima teigti, jog surasta geriausia draugė. Kai griūva santykiai, kai norisi kartu pasijuokti stebint romantinį filmą, pašnekėti apie orą ar rimtesnius dalykus. Tai ta draugė, kuri, net neabejoji, visuomet pakels ragelį ar atvers duris. Tokių žmonių neturi ir negali būti daug - tik ji viena.

Draugės privalo kartu tobulėti. Camila ir Lili per visus draugystės metus patyrė labai daug, todėl kartu augo ir tobulėjo. Draugystė, kaip ir bet kokie kiti santykiai, mus seka įvairiais gyvenimo tarpsniais. Nenuostabu, jog mes atrandame save, keičiamės, patiriame sunkumų ir juos įveikę tobulėjame. Kartu su geriausia drauge, kuri visuomet išsako savo nuomonę ir netyli, kai mato, jog blogai elgiesi, tu daraisi vis labiau subrendusi, teisesnė ir moteriškesnė.

Tikrai draugystei įtvirtinti reikia metų. Įvairūs tyrimai rodo, jog tvirtai draugystei įtvirtinti būtinas metų laikotarpis, per kurį draugės įvertins draugystės patvarumą. Lili ir Camila gali tai patvirtinti - merginoms prireikė būtent metų, jog galėtų viena kitą pavadinti geriausiomis draugėmis.

Vienas nuoširdus pokalbis gali viską. Labai dažnai geriausias draugės suartina bendri interesai, pomėgiai, santykių bėdos, džiaugsmai ar vienas klasės ar studijų suolas, tačiau egzistuoja ir vieno vienintelio pakalbio galia. Nesvarbu, kur pokalbis įvyks - vakarėlyje, gamtoje, gurkšnojant rytinę latę ar paprasčiausiai stovint mokyklos ar universiteto koridoriuje. Taip nutiko ir Lili su Camila, kai šios minėjo Riverdale kolegos KJ Apos gimtadienį - jo metu nuoširdžiai pasišnekėjusios merginos suprato, kad gali tapti labai geromis draugėmis.

Išklausymas svarbiausia. Tiek Camila, tiek Lili visuomet stengiasi viena kitą išklausyti ir patarti įvairiais gyvenimiškais akcentais. Išklausymas - svarbiausias rodiklis, jog tave supa geriausia draugė. Tikra draugas visada supranta, kada tau reikia išsipasakoti, ir mielai išklauso neteisdamas ir nekritikuodamas. Jokios kritikos, jokios priešpriešos, jokių prieštaravimų - jei draugystė tikra, artimiausia draugė tave parems ir palaikys kad ir kokia dvejopa situacija bebūtų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis